Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek érdemes halogatnom...

Szerintetek érdemes halogatnom a gyerekvállalást? Egyálltalán érdemes várnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy hete volt abortuszom mivel nem találtam alkalmasnak a körülményeket (apósoméknál lakunk, stb).

De rájöttem, hogy nagy hiba volt, hiszen saját házunk sosem lesz (egyikőnknek sem adnak hitelt) és végül is nagy a ház, elférnénk egy babával.

A másik az, hogy párom is negyven felé jár és nem akarom, hogy a gyerek papájának nézzék az iskolában.

Szóval ennek függvényében várjak még pár évet a babával?


2014. dec. 26. 17:15
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy hülyén fogalmaztam meg a kérdést!

A kérdés lényege az, hogy vágjunk bele a baba vállalásba, vagy várjunk hátha jobb lesz a helyzetünk?

2014. dec. 26. 17:17
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
az apa hogy "viselte" az abortuszt?
2014. dec. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A párod 40 felé jár és abortuszod volt, hát várjál még,van idõd.Egyébként idõben gondoltad meg magad.
2014. dec. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2#. Ő semmiképpen nem akarta, hogy elvetessem. Szerinte sosincs jó alkalom egy gyerek születéséhez.
2014. dec. 26. 17:27
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nagyon felelőtlenül gondolkodsz. Mi lesz , ha megszületik és megint gondolsz egyet?


Ez a döntés nem játék...sajnálom, hogy ez történt. Ez egy ember élet...


Másrészt a párod ha nem szeretne gyereket, akkor nincs amiért ebbe a kapcsolatba gyereket vállalni.

2014. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%

Nálunk is ez ment évekig, aztán kiderült, hogy lényegében nem is akarunk gyereket, mert pokollá tenné az életünket.


De ha akartok mégis, akkor rossz helyen érvelsz, mert nem a saját lakás az elsődleges, hanem az önálló vállalkozás, vagy bevétel.



Ha pénz van, minden van, de cseszhetitek a saját lakást meg mindent főleg ha hiteles, amikor a főnök seggét kell nyalni mert az meg képben van, hogy jön a gyerek..


Hány ilyet láttam már.

2014. dec. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%

ja bocs félreértettem, eszerint a párod szeretne gyereket, csak szerinte nem alkalmas az idő :-O

Hát nem vagytok egy konnyű eset. Az abortuszról mit gondol?



Továbbra is azt gondolom, hogy nem elsősorban az anyagi helyzet miatt, hanem a gondolkodásmódotok miatt ne vállaljatok gyereket...

2014. dec. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
nem tudom...egy abortusz elintézése több nap...hetek is eltelhetnek a kiderüléstől a műtétig...az apa szerette volna hogy megtartsd, mégsem tudott lebeszélni...én tuti várnék...
2014. dec. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%

Én teljesen megértem a kérdezőt, mert ezt nem lehet vállalni kiszolgáltatott helyzetek árán.


Főleg ha még hátvédek sincsenek, például nagyszülők akik tudnának tenni valamit ha esetleg beütne a krakk.


Ráadásul egy szülés nem olcsó mulattság ma már.


Sok pénzt elvisz az a 9 hónap, ha valaki NORMÁLIS gyereket akar szülni, és nem csak a szociális jutattásokért csinálja.

2014. dec. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
9 ezzel egyet is értek. De egy hete egy gyereket elvetetett, most meg vállalni akar egyet? Ez érett gondolkodásra utal szerinted?
2014. dec. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!