Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintettek érdemes megszakít...

Szerintettek érdemes megszakítani teljesen a kapcsolatot a családommal?

Figyelt kérdés

Nos, én egy 18F meleg vagyok, még a szüleimmel élek.

Ők utálják a melegeket. Nem tudják, hogy az vagyok. Nem is tudom, akarom nekik elmondani.

Ha ez nem elég, akkor idősebb férfiakkal fekszem le pénzért (a pénzt elrejtem itthon, mert csak lenyúlnák vagy kérdezősködnének...)

Ezt biztos nem tudnák elfogadni, meg sem tudom nekik mondani.

Ők azt hiszik, hogy majd családom lesz stb.. Hát nem.

Szerintettek mit csináljak?


2014. aug. 12. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
19%

Nem szimpatizálok a melegekkel, természet-ellenesnek az egész, a prostituáltakkal sem igazán szimpatizálok, de egy meleg-prostituált?


Ha már meleg vagy, attól még lehet normalizáltabb életre törekedni.

2014. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nekem így jó. Tehát akkor nem érdemes ezzel a családdal foglalkozni tovább? Mert szerintem teljesen felesleges, inkább keresek olyan embereket, akik elfogadnak így.
2014. aug. 12. 14:04
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Ne fecséreld el magad. Ha lehet akkor költözz el, és nyugodtabban élhetsz. Inkább te mondd el nekik, mint innen-onnan kiderüljön, de ha ennyire homofóbok, érdemes akkor, ha már nem velük laksz vagy tőlük függsz, és arra is jól átgondolt alkalomkor kerüljön sor.
2014. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
El akarok költözni, csak még gyűjtögetem a pénzt, mert sokba kerül a ház amit kinéztem magamnak albérletbe.
2014. aug. 12. 14:13
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozol? Vagy még tanulsz?


Ha tanulsz, akkor szerintem várd meg, amíg leérettségizel, annyit talán még kibírsz.


Ja, és még valami: ha az ember le akar lépni valahonnan, de nincs elég pénze, akkor nem egy drága lakást néz ki magának, hanem mondjuk egy félszobát valakinek a lakásában, ami harmad- vagy negyedannyiba kerül.


Sajnálom a helyzetedet, de a krválkodást én is nagyon nehezen tudom tolerálni, egyébként a melegekkel semmi bajom nincs.

2014. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem dolgozom hivatalosan, kur*vaként dolgozom ha ezt lehet munkának nevezni. Ebből elég sok pénz összejön általában, sokkal több mint amennyit rendes melóval lehetne keresni.


Még lenne 3 évem a suliból, de nem hiszem hogy befejezem. Megbuktam 2szer, nem szeretem azt a sulit, engem se szeretnek ott...

2014. aug. 12. 15:41
 7/10 A kérdező kommentje:

Bocsi, ez kimaradt:

Pénzem az van bőven. Nem tudom, hogy még meddig tudom rejtegetni a szobámban. Tehát akár már most is mehetnék albérletbe, most is leléphetnék... Csak sajnálom őket.

2014. aug. 12. 15:42
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy albit, aztán állj eléjük és mond el a helyzetet. Vagy elfogadják, vagy nem, ez csak akkor derül majd ki.

Azzal én sem értek egyet, hogy prostitúcióból tartod fenn magad. Nincs is semmi más célod az életben??

2014. aug. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm a válaszokat!

Hát munka terén nem igazán van más célom egyenlőre.

2014. aug. 12. 16:24
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes elvágni magad azoktól az emberektől, akik szeretnek. Még mindig előbb fognak ők elfogadni (még ha nehezen is), mint idegenek.

A többieknek csak a tested meg a pénzed kell. Mind a kettő el fog fogyni egyszer. Akkor csak a családod marad. Szükséged van rájuk! Inkább arra törekedj, hogy minél kevesebb konfliktussal oldd meg ezt a helyzetet (így is lesz bőven).

2014. aug. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!