Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim mitől változtak meg...

Valaki : kérdése:

A szüleim mitől változtak meg hirtelen? Igazuk van?

Figyelt kérdés

Régen minden barátnőmet,haveromat szívesen látták nálunk, kaját hordtak meg minden, mostanra meg alig tudom kikönyörögni,hogy ittlehessen a barátom, ha meg ittvon,a nevelőapám bunkó megjegyzéseket tesz. (Pl.Áll a fali óra előtt és hangosan kijeleni,hogy fél óra elég lesz a gépem megszerelésére,utána menjen el).

nagyon rosszul esik. Velem is bunkók,megjegyzéseket tesznek a kapcsolatomra, miután a barátom feljött face to face tisztázni a problémákat,akkor szerintük én leégettem őket...

nem tudom mi lett velkük.Mit csináljak?


2014. dec. 26. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem szimpatikus nekik a baratod.
2014. dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De épp ezaz,az elején vele is kedvesek voltak, anya még bíztatott annó 11 hónapja,hogy jöjjek össze vele...Ezért nem értem.
2014. dec. 26. 22:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyi idős lehetsz, lehet, hogy nem tetszik nekik, hogy már van barátod.
2014. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

18 vagyok.

Alapból lazák voltak,nem hiszem,hogy ez a baj.Arra tudok gondolni,hogy anyukám féltékeny.

2014. dec. 26. 22:49
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kezdetekkor nem volt vele bajuk, akkor lehet, hogy utána történt valami. Arra tippelek, hogy megtudtak róla valamit, esetleg látták más lánnyal. A szemedbe pedig nem akarják mondani, hogy ne bántsanak meg.
2014. dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1 a barátod nem szimpatikus

2 nem akarják hogy garni szállónak használjátok a lakást

3 nincs pénzük ara hogy a haverjaidat etesék

2014. dec. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most jöttek rá, hogy komoly a dolog és féltenek, csak hülyén mutatják ezt ki.
2014. dec. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az elején nem gondolták, hogy állandóan ott fogtok lógni. Szép és jó vendégeket fogadni, egy idő után azonban marha idegesítő kerülgetni egy csomó vadidegent. Valamit illik eléjük tenni az asztalra - ez nincs ingyen, az ember nem tud a kényelmes szakadt gönceiben járkálni, nem mehet el nyugodtan szarni se, és ettől egy idő után be lehet sokallni.
2014. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mond el a szüleidnek hogy bánt téged amiket mondanak, és kérdezd meg, hogy mi bajuk van veled, és a barátoddal.

Mond meg nekik hogy szeretnéd ha kedvesebben bánnának veletek, azért vagy a barátoddal mert vele szeretsz lenni.

2014. dec. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Amúgy igen,én is azt hinném,hogy az a baj,hogy sokat ittvan,azt mondták igen az a baj,de "nem az,hogy zavar,mert egyáltalán nem".

Szóval most ezen igazodjak ki

2014. dec. 27. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!