Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem szeretem anyu barátját?

Miért nem szeretem anyu barátját?

Figyelt kérdés

Anyukám együtt van egy fiatalabb pasival egy ideje és nem kedvelem. Nem tudom miért, de úgy érzem hogy nem tudok rá majd nevelőapámként tekinteni. Barátkozni próbáltam, meg sokmindent elmondtam neki, de nagyon furán fog lejönni, ha ő lesz az új "apám". Nem örülök neki, hogy járnak, rossz belegondolni...de még nem mondtam senkinek és nagyon rossz ez az egész, kiráz a hideg.

Már volt anyámnak pasija, szóval nem erről van szó, csak mégis most ezt nem tudom elfogadni. Miért van ez? Mit tehetnék?


2014. dec. 27. 23:30
 1/5 peterson998 válasza:

Sajnos semmi sem tudsz tenni

Ha anyukád szereti és gondolom szereti ezt

Sajnos muszály elfogadnod

De nem lehetsz olyan fiatal elobb utóbb elkoltozol

2014. dec. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az még minimum 4 év, 14 vagyok
2014. dec. 27. 23:38
 3/5 peterson998 válasza:

Ismeros helyzet egyebkent....

Nos mas megoldas nincs:(

2014. dec. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%
már nem te vagy a kiskirály és ez idegeit
2014. dec. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyémántlány ***** válasza:

Szerintem ez természetes. Oké, nem sokat tudok a dologról, mert a szüleim együtt vannak, de jó pár barátom keresztül ment már ezen az egészen, és az az általános észrevételem, hogy megszokni egy ilyen új dolgot az életedben eltarthat egy darabig. Mármint eddig volt egy megszokott életed, anyukád+te, nyilván kialakult egy általános mindennapi rendszer kettőtök között. Kamasz vagy, teljesen oké, ha megvisel az, hogy ez a rendszer felbomolhat.

Nem lesz ő neked semmiféle új apa, csak anyukád szerelme, ennyi az egész :) Ott lesz a házadban, és az életedben, de nem kell rögtön a szívedbe zárnod, és elfogadni apád helyett apádnak.

Idővel mindent meg lehet szokni, csak várd ki a végét, adj időt magadnak. Ha a csávó nem alkoholista, pszichopata, nem eszik kiskutyákat reggelire, és még sorozatgyilkosságot sem követett el, nem lehet olyan szörnyűséges ember. Lehet, hogy később meg is szereted. Kitartás :)

2014. dec. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!