Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Azt hiszem szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Azt hiszem szeretem a férjem barátját!

Figyelt kérdés
A problémám a következő,aszt hiszem beleszerettem a férjem barátjába.A férjemmel lassan 7 éve vagyunk együtt van 2 gyermekünk.16 éves voltam mikor összejöttünk a férjem 24.A férjem börtönben ül már 1 éve és 3 hónapja,a barátja segít nekünk mint anyagilag,mint lelkileg.Nagyon sokat beszélgetünk,de csak a közösségi oldalon meg néha telefonon,mivel külföldön dolgozik.Nagyon figyelmes,kedves mindig megpróbál kihúzni a depiből.Egyre többet gondolok rá és mikor látom hogy írt fülig ér a szám.Szoktam vele álmodni egyre többször.Azt hiszem szeretem,de ö erről semmit sem tud.Nem is merem elmondani neki,mivel a barátnőmnek azt írta jó nő vagyok,de mivel a barátja felesége vagyok ezért számára rossz.Már hónapok óta tépelődők.Nem tudom mit tegyek!A férjem 2 hónap múlva szabadul.Ti mit tanácsoltok?
2013. okt. 4. 09:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem leírni hogy még sosem csaltam meg a férjem,ellentétbe vele
2013. okt. 4. 09:36
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha normális családi életet akarsz, keress egy olyan embert, aki nem sitten ül vagy külföldön! Nem szerelmes vagy, hanem magányos, és értékelsz minden figyelmet. Én így látom. N30
2013. okt. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tanácsot!
2013. okt. 4. 09:38
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Szóval egy börtöntöltelék a férjed, aki meg is csalt. Miért nem válsz el?
2013. okt. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó dolog, ami most történik veled, mármint lelkileg. Beszéljél erről a jófej baráttal, és ha úgy gondoljátok és kölcsönös a dolog, akkor válj el. Lehet, hogy a sors keze. Ha ő a két gyerekkel is bevállal, és úgy néz ki majd, hogy jól kijöttök, akkor hajrá. Minek neked egy börtönviselt pali, aki még meg is csalt.
2013. okt. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz időszakon mentél át, érthető, hogy össze vagy zavarodva és az is, hogy egyedül maradtál magányosan. Szinte forgatókönyvszerű, hogy ha ebben az időszakban valaki figyelmes és gyengéd hozzád, akkor az nagyon-nagyon sokat jelent neked. Még az is lehet, hogy ezt az örömöt, ezt a hálát kevered össze a szerelemmel.

A helyedben én mindenképpen megvárnám amíg a férjem hazajön. Ha majd melletted lesz újra az, akit választottál, akkor tisztábban fogod látni, hogy hányadán is álltok vele. Akkor majd kiderül, hogy szereted-e még a férjedet és az is, hogy mit is érzel valójában a barátja iránt. Majd akkor ráérsz ezt magadban tisztázni és megtenni a lépést amit kell.

Azt javaslom, hogy ha úgy érzed már nem szereted a férjed, akkor lépjél ki a kapcsolatból, de ne azért, mert ott egy másik ember, hanem mert a férjeddel már nem működik. Második lépésként kell csak azzal a bizonyos baráttal foglalkozni. Arra is fel kell készülnöd, hogy lehet, hogy neki abszolút tabu vagy a férjed miatt.

Ha meg működik közted és a férjed között minden amikor újra együtt lesztek, akkor felejtsd el az egészet, akkor biztos hogy csak a magány miatt gondoltad, hogy több van a dologban.

2013. okt. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves G.T.A! Egyébként ha a férjem itthon van akkor minden rendben kettőnk között csak néha szoktam a barátjára gondolni.A másik dolog hogy amiért a férjem ül az egy 7 éves dolog,akkoriban mi még se veled se nélküled kapcsolatban éltünk és az idő tájt voltak a megcsalások is.Mikor eldöntöttük hogy együtt maradunk megváltozott minden,mindig arra törekedett hogy nekünk a legjobb legyen és mióta börtönben van sokkal lelkiseb is lett,töbször mondja hogy szeret és mikor itthon van szinte el kényesztet.Viszont ,ég mindig nem tudom hogy a kedves baráttal osszam e meg a dolgot vagy sem.
2013. okt. 4. 09:49
 8/12 anonim ***** válasza:
a #2 és #6 válasz nagyon segítő, szívleled meg, kérdező! Várd ki a 2 hónapot! Nagyon-nagyon szükség lesz rá, hogy segítsd a visszaállásban!!! És nagyon-nagyon boldog karácsonyotok lesz a kis családkátokkal együtt Ti lesztek a legboldogabb emberek a Földön!!
2013. okt. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2013. okt. 4. 09:52
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Most kicsit eltávolodtál talán a férjedtől, érthető, hogy ahhoz kötődsz, aki épp törődik veled. Adj esélyt a férjednek, nagyon nagy csapás lenne neki, ha végre kikerülne és te elhagynád. Akkor érdemes csak elgondolkodni ezen a baráton, ha akkor is sokat gondolsz rá, ha már a férjed veled lesz.
2013. okt. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!