Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megöltem a volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megöltem a volt barátnőm barátját, és utána a lányt elraboltam álmomban. Vajon ez lehet jel arra, hogy még mindig szeretem?

Figyelt kérdés
bocsi, ha kamuszagú a dolog, de komolyan ez történt. ez vajon jelentheti azt?
2010. febr. 16. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:

mármint ezt az egészet álmodtad ugye?

hát neked kell tudni, hogy még érzel- e iránta valamit, az álmok néha becsapósak, én nemrég azt álmodtam, hogy egyik legjobb barátom egy mókus akit lelövök és berakom egy nejlonszatyorba pedig semmi problémám nincs vele nayon bírjuk egymást

2010. febr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 199303 ***** válasza:
Szia. lehet jel arra an két évvel ezelőtt szakitottam az akori barátommal. és én is álmodtam ilyet nem is egyszer és pár honappal rá őszejőttem vele ujra.
2010. febr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

persze.:D hát nem is igazából csináltam

csak jó volt látni holtan a szerencsétlent, hatalmas élvezet volt sz*rrá vernem azt a mocskot

és örültem hogy enyém a lány

és mikor felkeltem nagy hiányérzet volt bennem

2010. febr. 16. 23:46
 4/6 199303 ***** válasza:
Akkor viszont tuti hogy szereted még a lányt a második válaszado
2010. febr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kérd ki orvosod, álomszakértőd véleményét
2010. febr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Álmomban megcsípte egy skorpió a makkomat,te meg kiszívtad a mérget belőle.
2010. febr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!