Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hova menjek szilveszterkor? A...

Hova menjek szilveszterkor? A barátnőimhez, a pasimhoz, vagy a fiú legjobb barátomhoz?

Figyelt kérdés
A Szilvesztert minden évben a barátnőimmel ünneplem. Azonban meghívott a pasim magához szilveszterezni. (Csak mi ketten lennénk.) Ahogy a legjobb barátom is. A pasimmal még frissnek mondanám a kapcsolatot (3hetes), és kicsit félek vele kettesben lenni a lakásába. A barátnőim buliját viszont semmiképp nem szeretném kihagyni. A barátom mindenképpen megértené, ha a pasimmal vagy a barátnőimmel lennék, viszont nagyon sajnálom, hogy nem lehetek egyszerre 3 helyen. Úgy tervezem, hogy a barátnőimmel kezdeném, majd 2 órára átmennék a pasimhoz, és megint visszamennék a barátnőimhez. Ez így nem lenne kellemetlen senkinek?

2013. dec. 29. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
éjfélkor hol leszel?
2013. dec. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem rosszul esne, ha csak két órára jönnél át, kicsit úgy érezném, mintha csak azért jönnél, mert kötelező, szerintem csak egyikkel legyél, ha még csak 3 hete vagytok együtt az nem olyan sok, vagy csináljatok egy házibulit ahová hívtok még fiúkat is, hogy a barátod se érezze úgy, hogy csak csajok közé megy.
2013. dec. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Senkihez. Ha összeadom, 5 helyre is hívtak, gondolkodóba estem, hogy a munkahelyivel élek, de aztán eldöntöttem, hogy otthon leszek, és elkezdem végre a Game of Thrones-t megnézni. Ez lesz a szilveszteri program.
2013. dec. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
gyűjtsd be a fiúkat és együtt menjetek a csajokhoz ;-)
2013. dec. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És ha nem kizárólag csajbuli lenne, hanem minden lány elhozná a barátját, vagy 1-2 jó fiúbarátját. Akkor te is vihetnéd a pasidat is ,meg a legjobb fiúbarátod és így egyszerre lehetnél mindhármójukkal.


Az nekem fura lenne, ha átmennél 2 órára pasidhoz, számomra egy ilyen szituáció kicsit megalázó lenne. Ha nem akar velem szilveszterezni a pasim, akkor ne tegye, nem kötelező, de az, hogy buli közbe átjön 2 órára, olyan, mintha csak azért jönne, mert mégiscsak a nője vagyok. Főleg egy friss kapcsolatnál, nem törvényszerű, hogy a szilvesztert együtt kell tölteni. Ha nem akar velem lenni, nem kell, de ne jöjjön át csak azért, mert mégiscsak..

2013. dec. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

igaza van a többi hozzá szólóbak. elég nagy taplóság lenne 2 órára átmenni pasidhoz aztán vissza menni bulizni. csináld tényleg azt, hogy megbeszéled bnőiddel és hozhasd a pasidat és a legjobb barátodat.


ha legjobb barátodhoz mennél a pasidnál ez kicsit furán jönne ki...

2013. dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!