Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu nem engedi, hogy idősebb...

Anyu nem engedi, hogy idősebb barátnőm legyen? Normális ez?

Figyelt kérdés
Mióta van barátnőm, mindig próbál minket szétválasztnai, mert szerinte 15-16 éves lányokkal kéne járnom..mert ők nem buliznak és "rendesek". Vele élek, apám egyáltalán nem mond semmi rosszat, normális velünk. Csak anyám az, aki mindig valamit beszól..A másik, hogy attól fél, szexelünk(!!!), mert amúgy velem korúval biztos nem szexelnék, na mindegy. Ebből kifolyólag ő nem aludhat itt, én meg nem aludhatnék ott, de mondjuk ezt nem tudta megakadályozni, csak mindig hazudoznom kell. Nem tudom, mit tehetnék. 2 hónap múlva leszek 18 éves.
2014. dec. 29. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Állj a sarkadra. Sajnos ez van, amikor egyedülálló nők gyereket próbálnak nevelni. Ne hagyd magad elnyomni.
2014. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

A 15-16 évesek nem buliznak és rendesek? Hát, tisztelet a kivételnek, de sajnos a 80% pont hogy azzal van elfoglalva, mikor és hol rúghat be legközelebb. De körülöttem legalábbis ez megy, mást se hallok a suliban, csak hogy ki mikor hol és mennyire volt beb@**va, meg mikor mennek legközelebb a pincébe inni. Szerintem világosítsd fel erről anyukádat.


De különben is értelmetlen... 25 évesen is 15-16 évesekkel kell majd járnod, vagy mi? 2 hónap múlva felnőtt vagy, a te dolgod, hogy kivel jársz. Meg magyarázd el neki hogy megnyugodhat, nem fogsz felelőtlen lenni és nem ejted teherbe. Lehet ezért aggódik, vagy nem tudom.

2014. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Ez vicces :)

Ne haragudj, de csak mosolyogni tudok ezen.

Anyád helyében a lelkedre kötném, hogy mindig használj gumit, akkor is ha tablettát szed a lány, és érezd jól magad :)


44N

2014. dec. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
A barátnőd menni idős? Ha idősebb nálad, akkor anyukádnak van igaza. Korban a 16 évesek illenének hozzád.
2014. dec. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kinek kellenek 16 évesek, ha lehet normális, nőies 20 éves barátnőm is..
2014. dec. 29. 18:23
 6/8 anonim ***** válasza:
A 2 év nem sok. Majd megbékél anyukád.
2014. dec. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukád csak szimplán félt, azért hallani elég sok hajmeresztő dolgot (nőci teherbe ejteti magát a sráccal, aztán követeli a gyűrűt meg az esküvőt, majd elvál, viszi a pénz felét és még fizesd a gyerektartást, stb stb) és nem akarja hogy te is így szívj. A harmadik válaszoló szívemből szólt, mindig védekezz! Ha meg együtt maradtok, akkor idővel meg fog békélni anyukád.
2014. dec. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pont 2 évvel fiatalabb a barátom, az ő családja sem repes a gondolattól, hogy én vagyok a barátnője.

Az anyja 1x jegyezte meg, hogy rosszul választ, a lányok hamar öregszenek, akkor ott hagyta. Azóta nincs egy rossz szava se, mert tudja, hogyha engem bánt, azzal a fiát bántja. Esetleg próbáld meg ezt te is.

2014. dec. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!