Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt olyanok, akiket...

Vannak itt olyanok, akiket idősebb korban szült az édesanyja?

Figyelt kérdés
Idősebb alatt a 40 és afeletti nőket értem. Van e még rajtam kívül, akit 40 év felett szültek? Milyen a kapcsolatotok anyukátokkal?
2014. dec. 18. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Engem 42 evesen szult anyukam.

Egész jó. Nem számít, hogy nem érti a fiatalos dolgokat..

2014. dec. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem anyósom szült 41 évesen először és utoljára. Hát, nekem fura a kapcsolatuk a férjemmel, nekem kb. a nagymamámmal ilyen a viszonyom.
2014. dec. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
43 volt anyu, apu 47. Első és egyetlen gyerek vagyok.IMÁDOM! Bárnem ért a modernebb dolgokhoz annyira, de ezt leszámítva semmi különös. Talán annyi, hogy mindig jobban féltett, de én is őt!
2014. dec. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a nagymamám szült 28 évesen - itt vidéken ez a háború után későinek számított, kb olyan lehetett, mint most 45 felett szülni - 2 gyereke született, nagybátyámmal jól kijöttek, anyámmal utálták egymást.
2014. dec. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Most úgy őszintén: ezen mit lehet lepontozni? :O
2014. dec. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom. én nem pontoztam le senkit. De ami a lényeg: engem 42 évesen szült anya, apu 49 volt. mindkettejükkel jól kijövök, bár apa fiatalosabb, megértőbb volt mindig is - most is. Anya nagyon féltő, már már túlzottan is.
2014. dec. 19. 00:55
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Anyukám 36, apukám 38 volt mikor születtem. Igaz nem 40 felett, de közel hozzá.

Talán az zavar csak, hogy teljesen más a felfogásuk, de ettől függetlenül nem korlátoztak semmiben sem, tehát nem éltem rosszabb életet, mint a kortársaim.

Apuval egyébként egész jól kijövünk, anyuval inkább még az a gond, hogy azt hiszi, mire annyi idős leszek, mint ő, akkorra nekem is olyan lesz a felfogásom, mint neki, pedig ez teljesen esélytelen.


Egyébként az én nagymamám is 28 évesen szülte apukámat, ráadásul apu egyke is. Ez még nekem is elég furcsa, hát még akkor milyen lehetett.

2014. dec. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
engem idősebb koromban szült, már 40 éves voltam, mikor megszülettem.
2014. dec. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!