Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hallottam ahogy a szuleim....

Hallottam ahogy a szuleim. Azt csinaljak. Volt mar veletk is ilyen?

Figyelt kérdés
Eloszor nem esett le hogy mi is ez,aztan mikor rajottem..akkor valahogy ilyen "fuj" erzes fogott el. Es tudom hogy ez termeszetes hogy csinaljak,meg hogy en is fogom,de nem akartam hallani.. :/ fura lesz igy rajuk nezni :/ 11/L

2014. dec. 30. 21:53
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Bocsanat a hibakert. :/
2014. dec. 30. 21:55
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

Tudom, hogy nem lehet kellemes ezt hallgatni, mert még gyerek vagy, megértelek.


De jusson eszedbe, hogy sok gyerek a veszekedést, civakodást hallgatja...


Örülj, hogy a szüleid szeretik egymást, manapság euűz már szinte ritkaságszámba megy, sajnos...

2014. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%

ez, bocsánat az elütésért.


Amúgy nekem is van egy ekkora lányom:)

2014. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt..

Hasonló érzésem volt, aztán többször hallottam, mert mindig ott motoszkált, hogy ma vajon fogják-e, amiatt nem tudtam elaludni, de aztan "hozzászoktam" és siman elaludtam, mire ilyen lett volna,mvagy csendesebbek lettek, de lehet zenét kezdtem hallgatni.. Már nem emlekszem.. Azóta eltelt 17 év


Ezt a a tippet tudom adni.. Fülhallgató

2014. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Én is hallottam már,bár én pár évvel idősebb vagyok. Tényleg fujj érzés belegondolni,de próbáld figyelmen kívül hagyni. A te gyerekeid majd téged hallanak és a párod. :D
2014. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
16%
Hány óra van most?Neked már aludnod kellene,nem?
2014. dec. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult, igen. Ez nagyon kellemetlen még akkor is, ha az ember jó viszonyt ápol a szüleivel. Gondolj viszont arra, hogy ez azt jelenti, valószínűleg minden oké köztük. :) Mindenesetre az nagyon jó dolog, ha egy párnak működik a nemi élete.
2014. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem tud aludni a hangok miatt.


Kérdező, ez tényleg természetes, de megértem, hogy neked kínos. A fülhallgató tényleg segít...

2014. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Igen,ilyenkor mar aludni szoktal/kene. Eddig azert is nem hallottam mert mar aludtam,csak van egy-ket nem egeszen normalis erre fele,es mar ilyenkor petardaznak.. Es csak neha-neha egyet-egyet robbantanak,vagy.nem tudom hogy irjak,es felebredek ra. Es most meg mar azert nem tudok,mert ezen kattog az agyam.Koszonom szepen az ertelmes valaszokat,a fulhallgatos otletet md kiprobalom :) Orulok hogy (szinte) csak normalis valaszok erkeztek :) koszonom megegyszer :)
2014. dec. 30. 22:17
 10/24 A kérdező kommentje:
*szoktam. Es megint bocsanat a hibakert :/ :)
2014. dec. 30. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!