Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvöi bakik? Volt Ami nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvöi bakik? Volt Ami nem Ugy sült el ahogy szerettetek volna?

Figyelt kérdés

2014. szept. 4. 12:10
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%
A fényképek. A fényképész elbaxta az összes kepet. Tul sok fényt es szint adott ra, igy pl az arcokat nem lehet látni, ellenben a hajam konkretan narancssárga.....
2014. szept. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik lány olyan lelkesen ugrott a csokorért, hogy a magassarkúban elesett és kórházba kellett vinni, mert elrepedt a bokája.
2014. szept. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Uhh Szegeny !! Majd az enyimeknek szolok hogy ovatosan ugralljanak.
2014. szept. 4. 12:45
 4/35 A kérdező kommentje:
A fotos mar megvan, nagyon szépek a referenciai, remelem nem kell csalódnom .
2014. szept. 4. 12:53
 5/35 anonim ***** válasza:
89%
Megbeszéltük a zenészekkel, hogy NEM akarunk mulatóst, hanem inkább olyan bulis, retrós zenéket. Ehhez képest az első amit eljátszottak egy ropogós csárdáscsokor volt. És mivel a vendégeink beimndultak rá, és kérték továbbra is a mulatóst, már nem tudtunk rászólni a zenészekre. A férjemmel rüheljük a mulatós lagzis zenét, és mégis ilyen lett...
2014. szept. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Ennek is szépek voltak.... A mi eskuvonkon döntött ugy, hogy stílust vált es "művészi " képeket csinál. Hat tul művészire sikerült....
2014. szept. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

12:56 mi Pont mulatost szeretnenk, remelem hogy nem mást fog játszani .. Lehet adok neki egy listát :)


12:57 sajnálom hogy nem sikerültek a kepek:( en bízok benne hogy nem nálunk akar majd stílust váltani .

2014. szept. 4. 13:03
 8/35 anonim ***** válasza:
90%
Tavaly nyáron volt, csak vendégként voltam jelen. A menyasszony anyjával beszélgettem, és mondtam, hogy szép volt a templomi esküvő, csak hiányoltam a díszítést. Mesélte, hogy a pap megfeledkezett róla, hogy aznap a templomban esküvő lesz. És ezért maradt el a dekoráció, ugyanis ez benne volt az árban, úgy volt, hogy a pap ismerőse intézi. Próbáltak gyorsan utolsó pillanatban keríteni valamit, de nem jött össze.
2014. szept. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Pap összekeverte a délelőtti párral a neveket,pedig jól ismerte a párt.
2014. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
89%
A ruhámat elszabták, alig jött rám. A csokromat úgy kötötték meg, hogy a templom bejáratánál széthullott , ahol a pap mata részeg volt azt sem tudta, hogy keresztel, temet vagy esket.. A kajánál megjött családi "hangulat". Az egész nem úgy sült el, ahogy gondoltam..... konkrétan testen kívüli élmény volt, vagy inkább mint egy rémálom.
2014. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!