Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyenek velem a szüleim?...

Miért ilyenek velem a szüleim? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tavaly év végén megbuktam, pótvizsgáztam, átmentem. Sajnos idén félévkor megint bukok belőle, de nem csak én, a 25 emberből 22 bukik ebből a tárgyból, szóval szerintem nem csak velünk van probléma, hanem a tanárral is, de ez most mellékes... A bátyám egy hónapja elköltözött Innsbruck-ba és azóta a szüleim mintha 180 fokos fordulatot vettek volna, teljesen máshogy viselkednek velem. Lekezelőbbek, bunkóznak velem, semmis dolgokért ordibálás van.. Ma például arra keltem, hogy anyám üvölt, hogy 1-es lett a tz-m, ebben az évben nem mehetek bulizni sehova, haverom szalagavató bulijára se mehetek, ne is álmodjak róla, legközelebb majd szilveszterkor enged el.. mindezt egy témazáró jegy miatt.. sose gondoltam volna, hogy olyat hallok anyám szájából, hogy szerinte rajtam az segítene, ha valaki elkapna az utcán és jól megverne.. csak néztem, hogy jól értettem e amit mondott, vagy mivan.. és ez azóta megy, mióta a bátyám kiköltözött.. Úgy viselkednek velem, mintha nem is a saját gyerekük lennék.. Mégis mi a fenét kéne csinálnom?:/

16/L



2015. jan. 3. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Esetleg arra még nem gondoltál, hogy tanulj egy kicsit jobban? Az talán segítene.
2015. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mindenből 4-es vagyok ezt kivéve. és amíg nem álltam ebből sem bukásra, addig is ilyenek voltak, ugyanúgy csesztetve voltam, csak akkor nem ezzel, hanem mással. kérdezni nem lehet tőlük valamit, mert lecsesznek, pedig csak a bögrémet kerestem...
2015. jan. 3. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi az a tantárgy?

Elég fura, hogy 25-ből 22 bukik. Erre felfigyelnek az osztályozó értekezleten is.

2015. jan. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na most akkor mindig is ilyenek voltak, vagy ez azóta megy amióta a bátyád elköltözött?
2015. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

bioszról van szó..

azóta ilyenek mióta tesóm kiköltözött.. ez most van kb 1-másfél hónapja. azt akartam ezzel mondani, hogy ha nem a jegyeimmel, akkor mással találnak meg.. valami bajuk mindig van.:|

2015. jan. 3. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!