Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim elváltak, anyám...

Szüleim elváltak, anyám összejött egy agresszív pasassal, folyamatosan cseszekednek velem. (? )

Figyelt kérdés

8 éve él anyám egy borzalmas párkapcsolatban a nevelőapámmal, mióta összejöttek kutyába se vesznek, úgy beszélnek velem mint egy utolsó utcagyerekkel. A nevelőapám régebben agresszívan viselkedett velem. Elköltözésre nincs lehetőségem, pánikrohamaim vannak emiatt, nem tudom senkivel megbeszélni... Az idegösszeomlás szélén vagyok...


SEGÍTSÉG


2014. okt. 31. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Apádhoz miért nem mehetsz?
2014. okt. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ismerem, nem tartja velem a kapcsolatot
2014. okt. 31. 18:16
 3/6 anonim válasza:
Mondtad ezt anyukádnak? Beszéltetek erről?
2014. okt. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Akkor keresd fel apukádat, nevelgessen most ő is egy kicsit.
2014. okt. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem tudok vele erről beszélni, mert mindig a férjének ad igazat, akkor is amikor az ért nekemjött (eltörte az ujjamat) mert nem akartam elmosogatni és feleseltem (kiálltam az igazamért hogy én nem vagyok bejárónő hogy minden nap csináljam). Nem arról van szó hogy a semmittevés akarom, csak már elegem volt abból hogy én vezettem a háztartás és mindig csak ordítottak velem hogy "ez a tányér rosszul van elmosva" "itt nem mostál fel rendesen" "ez miért nem csináltad meg?!"

Hozzátenném még emellett elvárták a jó teljesítés az iskolában. Mindent megtettem de mindenbe belekötöttek.

Amikor felvettek gimnáziumba matek-fizika tagozatra azt sem mondták hogy "ügyes vagy".

2014. okt. 31. 18:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Az iskolád igazgatójához fordulj. Ha a nevelőapád bántalmaz, el kell menni egy orvoshoz látleletért. Telefonos segélyszolgálatnál is adnak tanácsot, csak kitartóan hívd, mert várni kell, mire sorra kerülsz. [link] Írni is lehet nekik.
2014. okt. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!