Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mondd ilyet egy apuka a lányának?

Mondd ilyet egy apuka a lányának?

Figyelt kérdés
Mostanában nem jövök jól ki apummal. Nem tudom, hogy miért. Talán 2 éve tart már ez az állapot, ami nagyjából abból áll, hogy az egyik pillanatba még kedvesen beszélgetünk egymással, aztán a következő pillanatba már ki is borít. Múltkor Pl ezt üvöltötte nekem: Úgy pofán verlek, hogy kivered az összes fogadat, te majom!! Az lenne a kérdésem, hogy ez normális egy családban, hogy egy apuka ilyet mondd a gyerekének? Szülők! Ti szoktatok ilyet mondani a gyereketeknek?

2015. jan. 4. 20:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
nem normális.. az apukád egy idegbeteg nyomorult. :(
2015. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Hogy lenne már normális?
2015. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%
És azt miért nem idézed kérdező be, hogy te mit mondtál neki? :D :P Bár úgy is vmi olyasmit írnál, hogy mindenképp neked legyen igazad. :D :P
2015. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mért ilyen. :( Most is teljesen ki vagyok borulva tőle. :'(
2015. jan. 4. 20:14
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem ez volt a szándékom. Semmi kiakasztót nem mondtam neki, ezért is nem értem, hogy mért ilyen. Lassan már azt is megkérdőjelezem, hogy egyáltalán a lányának tart-e..
2015. jan. 4. 20:17
 6/19 anonim ***** válasza:
20%
Ha a viselkedésed kibírhatatlan, akkor normális.
2015. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
4%
A majommal biztosan nem a szőrös pofidra célzott, vagy a mozgásod visszamaradottságára. Tudod hogy semmiképpen nem érne hozzád (pofán verés kizárva). Reszketsz az apai szeretetért, de nem tudod helyén kezelni.
2015. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem csak másban kell keresni a hibát, hanem magadban.
2015. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
23%
A "Mondd" felszólító módban van, nyelvtanilag helytelen a mondat értelme alapján...
2015. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mellesleg, ha te ezt ennyire nevetségesnek tartod, bizonyára nem éltél át még ilyen helyzetet, inkább örülj neki.
2015. jan. 4. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!