Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most erre mégis mit mondjak?...

Most erre mégis mit mondjak? A saját anyám fordul ellenem. (Többi lent. )

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, lány. 12.-es vagyok 5 éves suliba járok. Nekem most ugye elég fontos a tanulás mert szeretnék egyetemre menni. Anyum viszont teljesen kikészített. 2 napja lázas vagyok, görcsöl a vesém alig bírok felkelni. Tegnap este mondtam anyumnak hogy ma reggel orvoshoz megyek mert beledöglök ha nem kapok rá gyógyszert. Na erre jött a kiabálás hogy én mekkora lusta dög vagyok meg hogy csak megjátszom magam és nem akarok suliba menni. Mondtam neki hogy ezzel orvoshoz kell mennem mert vesekövem is lehet de folyton kiabál velem hogy egy hét hiányzás a félév előtt majd lerendezi hogy ne vegyenek fel egyetemre. Ebből meg mi jön? Hogy ezt hajtogatja: "Az ismerőseim majd engem röhögnek ki hogy milyen hazug lusta lányom van." Egyszerűen nem hiszem el hogy anyámnak fontosabb a mások véleménye mint a saját lánya egészsége. Nagyon el vagyok szomorodva. Nektek mi a véleményetek? Csak értelmes válaszokat légyszi.

2015. jan. 5. 08:02
 1/8 anonim válasza:
100%
Először is menj el az orvoshoz.
2015. jan. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ő ugyse tudja eldönteni higy felvegyenek egyetemre vagy sem.ha jol tanulsz s jelentkezel minden gond nélkül fel esznek.
2015. jan. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis nem tudja azt elintézni hogy ne vegyenek fel.
2015. jan. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de 18 éves vagy.

Ne foglalkozz anyád véleményével, és menj el orvoshoz, ehhez nem kell az engedélye. Neked vannak fájdalmaid, nem neki.

Vannak ilyen emberek, akiknek a családnál is fontosabb a mások véleménye, nem kell velük foglalkozni. Ők másokért élnek, te élj magadért! :)

2015. jan. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) voltam orvosnál írt beutalót még a héten meg akarnak műteni. Túl sok kő halmozódott fel és sajnos csak beavatkozással tudnak segíteni.
2015. jan. 5. 09:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Hu...jobbulást 😊 anyud remélem belátja h tévedett..
2015. jan. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pff, na szép... Mielőbbi gyógyulást kívánok! Remélem, anyukád bocsánatot kért tőled.
2015. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi nektek:) igen már bocsánatot kért (szerencsére)
2015. jan. 5. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!