Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Örülnétek egy ilyenne...

Anyukák! Örülnétek egy ilyennek? 16/L

Figyelt kérdés
Anya ma tudta meg hogy bukni fogok 1-2 tantárágyból és ez csak olaj volt a tűzre mert amúgy is folyton idegeskedik mert nem talál munkát.Nagyon mérges lett elkezdett velem kiabálni és pofon vágott.Nagyon rossz állapotban van és arra gondoltam ha lemennék hozzá és bocsánatot kérnék,megölelném meg szeretgetném.

2015. jan. 7. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Ezzel rosszat nem teszel :) biztos örülne neki, jó nyilván nem lenne annyira feldobva a bukásodtól de egy próbát megér :) Elzavarni biztos nem fog :)
2015. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
Matek? :(
2015. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Biztosan nagyon jól esne ha odamennél hozzá és megszeretgetnéd:)Tuti neki sem könnyű most.

Menj oda,szeretgesd meg és beszéld meg vele a suli dolgot.Mondd el neki,hogy azon leszel,hogy ezt kijavítsd és tényleg ne csak mondd,tegyél is érte!

Anno én is voltam ilyen helyzetben még 9.ben(bukás) csak én év végén:( Megígértem,hogy összeszedem magam és sikerült is!Most már egyetemen tanulok:) Sok sikert kívánok!:)

2015. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

mindenképpen jó ötlet.

viszont nem lenne ennyire kiakadva ha a te utadat rendben tudhatná, és neked később nem kéne létminimumon tengődnöd a családoddal miközben a munkaadók csicsáztatnak naphosszat és úgy beszélnek veled mint egy kutyával.

anyukád aggódik a sorsod miatt, önmagát látja benned.

szeretné ha te nem jutnál arra a sorsra amire ő.

ez lenne neki a legnagyobb boldogság.

2015. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nincsenek pénzügyi gondjaink mert apa dolgozik és ő sokat keres megélünk belőle hárman.Viszont anya nem szereti ezt a "semmittevést" mindig a maximumra törekszik és sajnos nem jönnek össze neki mostanában a dolgok.Apa is mindig éjszaka jön haza alig tudnak beszélni anyával amiatt sincs túl jó kedve.
2015. jan. 7. 20:44
 6/13 anonim ***** válasza:
De miből fogsz megbukni?
2015. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Most ezt komolyan meg kellett kérdezned?
2015. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Tedd meg, aranyos gesztus! :)
2015. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

Persze, örülnék neki, de ez attól még nem változtat azon, hogy a gyermekem a jövőjére (ezek szerint) nem nagyon gondol és abszolút nem tanul. Persze, valahol én is hibás lennék, mert ezek szerint nem foglalkozom vele eleget vagy nem is nézek igazán a "körmére", hogy miért is ilyen a tanulmányi eredményei.

Fél év jön, ez még "csak" figyelmeztetőleg hat, de ideje lenne összeszedned magad és év végére egy stabil hármast produkálnod.


Lehet, hogy közhely, de magadnak tanulsz, nem másnak!


Ha elakarsz valamit érni az életben, akkor tanuljál!

A szemétszállítós munka is kihalásos módon megy.

2015. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

örülnék

és annak is ha a lányom megkérne arra h tanuljak vele

2015. jan. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!