Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem foglalkozik velem apám?

Miért nem foglalkozik velem apám?

Figyelt kérdés

Hali...

Nos apám elég érdekes ember...

Sosem törődik velem, nem tanul velem, lexarja hogy vagyok, szinte az sem érdekli hogy én vagyok egyaltalan...

Amikor rossz jegyeket kapok akkor tud dumálni hogy miert kaptam.. De semmit sem tesz (azon kivul hogy eltilt a géptől meg elveszi az okostelefonom), hogy kijavitsam nem segit sose semmiben...

Mondjuk nem egy csaladcentrikus az biztos. sőt... Hogy tudnék valami változást elérni ?

13/F



2015. jan. 8. 18:59
 1/6 anonim válasza:

Hello!

Próbáltad ezt már elmondani neki? Valószínű, hogy nem hagyná figyelmen kívűl!

13/L

2015. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor meg az lesz a gondja hogy ilyet merek mondani.

Ja és ma kaptam egy piros ötöst nyelvtanbol, semmi, meg se dicser, meg azt se mondja hogy oké vagy valami, mintha nem is lezt colna. Ha rossz jegyet kapok mindig 1 héten belül kijavítom, sose dicsér meg...

2015. jan. 8. 19:39
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Te hány éves vagy?

Próbáltad már megkérdezni tőle?

Jó esetben mással van elfoglalva, talán sokat dolgozik, attól függően milyen a munkája.

Rossz esetben nem érdekled, esetleg nem te vagy a kedvence ha több van, vagy nincs közös témátok, ha egyáltalán te lennél az oka.

Ha nem te vagy az oka, lehet hogy megcsalja anyádat, esetleg örökbe fogadtak, stb...

Ha nagyon érdekel a téma, és nincs rá válasz olvass el erről egy könyvet.

2015. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Orokbefogadni biztosan nem mert vannak korhazi kepek anyaval meg ilyenek.

Apa elvalt anyatol most egy gazdag novel el egyutt (aki mostamsag megvaltozott sot) akinek csak a penzet szereti. Most szuletett ikertesom (2l es hat... :/// Veluk sem torodik csak kenyszerbol amikor kedve van.

Apa sohasem ertekel szinte.

Van egy olyan sztorim, hogy anno 4-5 eve nyomkodta a laptopjat a startlapot meg a horoszkopos b.romsagokat nezte, mondanam fel a verset, erre atpasszol a felesegenek ezzel a mondattal:

-Jaj most ne, mondd fel xynak...

Nagyon rosszul esett hogy a sajat apam nem melto arra hogy egy nyamvadt verset felmondhassak neki.

Ja es 13 vagyok...

Ekezeti hibakert bocsanat, telefonrol vagyok.

2015. jan. 8. 19:59
 5/6 anonim válasza:
50%
Nagyon egyszerű, nem akart gyereket, csak a nők ráerőltették. Ő se tehet róla, meg te sem, ez van sajnos.
2015. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a te apád nem akar apa lenni, csak saját maga érdekli, sem a gyereke, sem a volt felesége nem fontos neki.
2015. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!