Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Szerintetek normális...

Szülők! Szerintetek normális az olyan szülő, aki azért haragszik a gyerekére, mert tanul és nem dolgozik?

Figyelt kérdés

Minden nap vég kell hallgatnom, hogy ő tart el, de nem fogja fel, hogy nekem ez hosszútávon kifizetődőbb, nem értem miért kéne tönkre tennem a jövőmet azzal, hogy elmennék egy gyárba dolgozni. Nyilván könnyebb lenne, ha én is keresnék, de, ha elvégzem az egyetemet nagyobb esélyem lesz arra,hogy jól keressek és abból könnyebben tudnék itthon is segíteni.

Megjegyzem nem élünk rosszul, éppen ezért nem is értem ezt az egészet. :(


2015. jan. 9. 18:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem, nem normális.

Kitartás!

2015. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem normális.. bár attól is függ, hány éves vagy...
2015. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok.
2015. jan. 9. 18:23
 4/16 mi a fene ***** válasza:
77%
Együtt vannak a szüleid ? lehet hogy irigy mert ő nem tanulhatott. Beszélgess vele erről, esetleg üres idődben vállalj valami munkát, lepd meg valamivel.
2015. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Valószinű ők nem látnak abban jövőt, és csak a szakmára koncentrálnak. Maga nem rossz az elképzelés, én is egyetemista vagyok, törekszem a jóra, de nem mindenki való szakmunkásnak, ugyanúgy nem mindenkinek való az egyetem !! Nem ? :)


Kitartást mindenesetre és a céljaidat lásd, sikerüljenek az elképzeléseid és ne add fel, ne hagyd hogy eltántoritsanak tőle ! :)

2015. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

úristen, egy kérdés ahol nem oltják sz.rrá a kérdezőt, amiért nem dolgozik egyetem mellett :D

amúgy szerintem is ez lenne a normális, ha megengedhetitek magatoknak. mi barátommal nagyjából már elszeparálódtunk anyagilag, de ez saját döntés volt.

2015. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló: Dolgozom, abból veszek magamnak ruhákat, finanszírozom a szórakozásomat vagy épp, amire szükségem van. Itthon is sokat segítek, megfőzök stb....nem tudom, mivel lephetném még meg...de sajnos már ott tartok, hogy nem is akarom.

5-ös válaszoló: Igazad lehet,folyton azt vágják hozzám, hogy tanulni mindenki tud...szerintem nem olyan egyszerű.:)

2015. jan. 9. 18:39
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Nekem 18 évesen is azt mondták, hogy ha tovább akarok tanulni, magamat kell eltartani. Az biztos hogy sok.mindenBen nem voltak otthon normálisak.
2015. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

21 évesen több eszed van mint a szüleidnek.

Igyekezz mielőbb elköltözni tőlük.

2015. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Egy dolgot kifelejtettél, azt, hogy mit is tanulsz. Vannak szakok, amik csak elfecsérelt idő és pénz, semmivel sem vagy előrébb az életben, ha elvégzed.
2015. jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!