Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez normális wgy...

Szerintetek ez normális wgy szülőtől?

Figyelt kérdés
Már régóta kb 1 éve spórolok egy xbox 360-ra már össze is gyült a pénz eléjük áltam és megkérdeztem hogy lehet-e?de azt mondják hogy már túl idõs vagyok egy ilyen "játékhoz"

2015. jan. 3. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Ha annyira idős vagy, akkor miért kell az engedélyük? :)

Egyébként meg felnőttek is játszanak vele.

2015. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem nem nagyon tudják, mi is ez. Am hány éves vagy?
2015. jan. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát, az indoklásuk elég gyenge lábakon áll, felnőttek is játszanak konzollal. Mondjuk kevés kivétellel olyanok is: infantilisek.

Én a helyükben azért nem engednék az otthonomba konzolt, mert rohadtul rá lehet kattanni. A játékokat így építik fel, hogy ne akarj felállni. Aztán azt veszed észre, h. lazábban készülsz az iskolai órákra, már a suliban is a játékon gondolkodsz. Szóval sztem bőven elég kikapcsolódásra a pc. Most gondolom, kapom a piros kezet...de legalább őszinte vagyok.

2015. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem értik meg, ennyi, anyám is kiborul ha én játszok, de már megszoktam.

Ha saját pénzed van, miért kérdezed, hogy lehet-e? Megveszed és jó játékot :D

2015. jan. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
"Szóval sztem bőven elég kikapcsolódásra a pc." hehh??? abba is ugyanúgy bele lehet kockulni :D sőt, abba lehet igazán, pl mobák arra vannak :D szerintem egy dota vagy lol nagyobb függővé tesz, mint egy cod, ac vagy sunset overdrive.
2015. jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Hány éves vagy? Én közel 50-hez is játszom :)
2015. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vegyél helyette egy elektromos gitárt, combóval, a tuberól tanulj meg pár riffet, és kezdődhet a csajozás. Ha már kinőttél a konzikból.

Legalább elkezdesz ÉLNI!

2015. jan. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

????


Bena kifogás csak.. Azert modnjak,mmrt nagyon drágának tartják egy jatékra.. Em tudom hogyan éltek anyagilag, mert lehet emiatt gondoljak, hogy ez nektek luxus..

Egysbkent mi 27 éves házaspar vagyunk playstation-özünk, xboxra nem cserelnenk így hogy ez van..de ha nem lenne vennék

2015. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kérdezni kell, hanem kijelenteni. Ezt még nem tudtad? Akkor tényleg ne vegyél xbox-t
2015. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9., Nem mindenkinek csicskulnak am be a szuliek, ha a csemete osszehuzza a szemoldoket, nem tudtad?

Vannak csaladok, ahol meg szoktak beszelni a szulokkel, mire adja ki a gyerek az osszegyujtott tobb tizezer forintjat. Ha mar ok tartjak el... Majd ha a te gyereked eled all, es igy kijelent, kivancsi lennek, eszedbe jutna-e amit ideirtal.

2015. jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!