Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha ebben a helyzetben lennel...

Ha ebben a helyzetben lennel akkor megkeresned az edesapad?

Figyelt kérdés

7 eves voltam mikor elhagyott az apam, a valas utan mentunk hozza hetvegen mindig. Volt neki egy asszony akivel egyutt volt es neki 2 lanya (nem az en apame volt az a 2 lany) es

irt neki a mi nevunkbe egy levelet azota megszakadt a kapcsolatunk. Anyu meg egyszer talalkozott vele a birosagon es kerdezte tole hogy miert nem jon a gyerekeihez mert mindig vartuk ot minden hetvegen. O azt mondta anyunak hogy nem jon mert kuldtunk neki egy levelet amiben kijelentettuk hogy soha az eletben nem akarjuk latni ot....stb. Nem hitt nekunk.


Azota en mar 25 leszek ket gyerekem van. Sok szuksegem lett volna az apamra es meg mindig lenne ra szuksegem. Volt egy cim ahol lakott irtam oda egy levelet neki mikor megszuletett az elso kislanyom, de valasz nem jott a tudokozon kerestem egy telszamot a cim alapjan, de ok azt mondatk hogy nincs es nem is volt telszama annak a haznak.

Hol tudnam megkeresni tudtok ajanlani valamit??


2015. jan. 11. 13:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Megkeresném, felnőttként tisztáznám vele a helyzetet és aszerint élném tovább az életem. Nem tudom, mennyi idős apukád (vagy a 2 másik lány, a volt nő,stb.) de esetleg facebook? Manapság már szinte mindenki megtalálható ott. De legalábbis egy rokon, vagy közös ismerős. A munkahelyét tudod esetleg? Ott meg tudják mondani, mikor ment el onnan, vagy esetleg elérhetőséget adni?
2015. jan. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Ismerősök, szomszédok, rokonok talán tudnának segíteni. Sajnálom, ami veled történt.
2015. jan. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kerestem mar fcen de nincs fenn. Senki sem tud rola semmit. Apum most 55 eves koruli.
2015. jan. 11. 13:29
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Azert erdekes ferfi/apa lehet, hogy se gyerekeinek, se volt felesegenek nem hitt, sot meg tisztazni sem akarta a dolgokat. Vakul szerelmes lehetett a baratnobe vagy az tudta, hogy hogy birtokolja.
2015. jan. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
2015. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne. Engem is elhagyott, nem éreztem soha, hogy szükségem lett volna rá.
2015. jan. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy hangzik, mint aki megérdemli. Még ha be is csapta valaki, és elhitette vele, hogy nem akarjátok látni, akkor is megkereshetett volna benneteket, hogy személyesen tisztázza a dolgot.
2015. jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem erdemelne meg, de nagy szuksegem lenne ra!!!
2015. jan. 11. 14:34
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek azokkal, aki szerint nem érdemli meg. Egy felnőtt nem alapozza ilyesmire a kapcsolat megszakítását a gyerekeivel, sőt, ha az aktuális nőbe annyira szerelmes, akkor inkább anyádra fogta volna, hogy ő íratta a levelet. Hétvégenként együtt voltatok, és gondolom a viselkedésetek alapján nem következtethetett arra, hogy ez igaz lenne, pláne ha még anyád is cáfolta. Egyszerűen ez volt az ürügy, hogy problémamentesebb élete legyen. Te lelkileg még nem nőttél fel, persze ha az apád önként elhagy egy másik nőért és a gyerekeiért, az érthető, hogy mély nyomokat tud hagyni. De erre az emberre nincs szükséged az életedben, neked egy apa hiányzik, ő pedig nem volt az. Nem is lesz az soha. Ne a másik nőt hibáztasd azért, ami történt, mert erre semmiféle mentség nem létezik. Pótold a helyét olyan emberekkel, akik valóban törődnek veled.
2015. jan. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miben van rá szükséged?
2015. jan. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!