Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Melyik a jobb? Bevallani most...

Melyik a jobb? Bevallani most hogy terhes vagyok, vagy gyorsan elköltözni itthonról, és csak utánna jelenteni be?

Figyelt kérdés
Én valahogy úgy érzem hogy először a költözés, aztán a bejelentés. Annyira visszataszító érzés lenne az, hogy várandósan a gyerekszobámban éljek a szüleimmel, akik tudnak is erről, valahogy nem tartom ezt természetesnek. Nyilván ők is máshogy viszonyulnának a dologhoz, ha pár hónap múlva mondanám el amikor már külön élek. Akkor látnák hogy komolyan gondolom a dolgokat, nem tőlük várok anyagi segítséget stb. Másrészt a 12 hét előtt amúgysem célszerű elmondani. Ti mit gondoltok?
2015. jan. 11. 15:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem ismerjük a részleteket így én pl. nem gondolom sehogy.
2015. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Én is így gondolom. Ha nincs hova menned,akkor maradj otthon, de ha meg tudod oldani,akkor költözz el és csak utána szólj róla. Hány éves vagy?
2015. jan. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
Milyen idős vagy? Valahogy úgy veszem ki a soraidból nem volt beterezve ez a terhesség és kicsit tartasz is a szüleid reakciójától .. Mindenképpen határozott tereid legyenek a jövőt illetően ,mikor bejelented otthon a szüleidnek,hogy nagyszülők lesznek ,,
2015. jan. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
50%
*határozott terveid
2015. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

Úgy érzem, egyedül vagy, apa nincs melletted. Én elmondanám. MErt oké, hogy a pénzükre nem tartasz igényt, de nyilván a segítségük jól jön majd, ha vigyázni kell a gyerekre, vagy éppen te vele maradnál, mert bárányhomlős és anyud bevásárol nektek...

nem hiszem, hogy ilyen butaság miatt, hogy fura terhesen a babaszobádban, el kellene veszítened a jóindulatukat...

2015. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Az apával költözöl össze, vagy csak úgy el otthonról?
2015. jan. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Igen az apukával költözök össze, amúgyis tervben volt, csak még nem ilyen hirtelen.
2015. jan. 11. 15:46
 8/23 anonim ***** válasza:
6%
kerd meg a gyereked apjat hogy hagyja ott a sulit es menjen el dolgozni nektek.
2015. jan. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%
Várnék a bejelentéssel, miután összeköltöztem a párommal.
2015. jan. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem pedig az lenne a legjobb, ha minél előbb elmondanád. Én legalábbis így tennék. Nyilván később kiderül, mióta tudtad a terhességedet, mikor fogant a baba, és a szüleid majd azt gondolhatják, csak a becsúszott gyerek miatt költöztetek össze a pároddal. Így nehéz támogatni egy kapcsolatot.
2015. jan. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!