Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez most természetes? Nagyon...

Ez most természetes? Nagyon letörtem a probléma forrásán, és nem tudom, hogyan javítsam meg a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 21 éves vagyok, és 1 éve van egy szép kapcsolatom. Nemrégiben bevallottam édesanyámnak, hogy nem csak csókolgassuk egymást, hanem több is van közöttünk a párommal. Azóta megváltozott a kettőnk közötti kötelék. Belém köt, sőt mikor itt a párom benyít hozzánk, próbál beégetni, kötekedni.

Világosan látszik rajta, hogy nem tetszik ez, ami a barátommal folyik, pedig ő is látja mennyire szép kapcsolatban élek. Mitévő legyek, hogy "visszaszerezem" édesanyám bizalmát? Hagyjam ott a párom, hagyjam abba az intimitást, vagy mit? Tanácstalan vagyok !


2015. jan. 11. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%

Házasodjatok össze.


Biztos ez a baja, hogy még nem vagytok házasok, és úgy látod a csúnyáját...

2015. jan. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem az a problémája, ő mondogatja is nekem, hogy az elkövetkezendő években nehogy összeházasodjak !

Régebben az volt a baja a kapcsolataimmal, hogy nem voltak nekem valók a kiválasztottjaim, most pedig az, hogy túl jó a nekem való, és minden van közöttünk.

Hiába van gyönyörű kapcsolatom, ha elkeserít az itthoni négyzeteltérések...

2015. jan. 11. 17:59
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"hogy "visszaszerezem" édesanyám bizalmát"


Sehogy ne akard beteges gondolkodású anyád bizalmát visszaszerezni. Éld a saját életed. Ne hagyd, hogy anyád rád telepedjen. Szerintem nagy adag irigység is megbújik óvodás viselkedése mögött.

2015. jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Látod, mondtam én hogy rád akar telepedni. Irigyli a kapcsolatodat, mert neki nem jött össze. Ki tudja miért?!
2015. jan. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Az első semmivel sem különb felfogású az édesanyádnál. Eszedbe ne jusson 21 évesen házasodni, hátha anyád jobban bízik majd benned.. A baja inkább olyasmi lehet, hogy ő gyereknek tart téged, te pedig felnőttként élsz. Egy alapvetően felvilágosult nő tudja, hogy a 21 éves, 1 éves kapcsolatban élő fiatal szinte biztosan lefekszik a barátjával. Ő ezt eddig megpróbálta nem tudomásul venni. Most próbál téged visszatuszkolni a "gyerek" szerepbe, hogy még mindig ő uralkodjon feletted, ne pedig te irányíts a életedet. Így egy idő után a saját lábadra állsz, és neki is le kell válnia rólad. Majd idővel megbékél, mint ahogyan minden más szülő. Ha máskor nem, akkor majd ha elköltözöl. Ugye te sem gondoltad komolyan, hogy szakítanál azért, hogy anyukád jobban szeressen? Mert ha igen, akkor korodhoz képest éretlen vagy, és nem is olyan meglepő anyád reakciója.
2015. jan. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem szakítanék a párommal, hisz vele képzelem el a jövőmet. Talán ez lehet a gond, hogy tényleg gyerekként tekint rám.Kezel engem. Tehát, igen, nekem nem volt olyan időszakom, hogy megbeszéljem vele az intimitást a konzervatizmusa miatt, és most hogy tudja..Ennek már 1 hónapja, és mindig nem törődött bele. Én alapvetően nyugodt tipus vagyok, de kezdek lobbanni, hogy emiatt mérges a lányára..A felnőtt lányára. A világ legtermészetesebb dolga miatt..
2015. jan. 11. 18:07
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj, de ne a rosszindulatú, buta anyádnak akarj megfelelni. Ha kell, próbálj meg elköltözni. Főljön csak a saját levében, ahogy mondani szokták.
2015. jan. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

1-es vagyok.


Semmivel sem írtam komolyabban a válaszomat, mint ahogy a kérdező azt, hogy szakít a barátjával, csak mert az anyja hápog...


Hülye kérdésre hülye választ lehet adni.

2015. jan. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%

nyugodj meg en anyamnak se tetszik sosem akim van!

ezzel elrte h nem is latjam, mivel most x ok miatt ithon elek, ezert nem kell ide jönni, ha csak a feszkot csinalja, nekem undorito modom , mas lanyt probal tukmalgatni, vicces h ker szuleim vagy barhova elmehetek, h nem csak ez megy mint nalad is, még olyant nem értem meg életemben, h kiemelt volna 1 barat vagy baratnő elött, ami azert valljuk be eleg szar, termeszetes ? persze az marhara, érdekes, mikor én megyek lanyokhoz, és én szeretek beszélgetni az anyjukkal, sosem az van h ez a leany milyen hulye stb

2015. jan. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

"Hagyjam ott a párom, hagyjam abba az intimitást"


Aki ilyet kérdez, azt tényleg gyerekként kell kezelni, vagy nem kell/nem lehet komolyan venni a kapcsolatát.


Egyébként meg minek mondtad el neki.

2015. jan. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!