Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megbuktam 9. ben félévkor...

Megbuktam 9. ben félévkor angolból hogy mondjad el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
2.4-es átlagra megbuktatott egyszer volt olyan hogy nem volt kész a házim és órán se fordult elő hogy beszélgettem volna max 1-2 szót mondtam a padtársamnak akit szintén megbuktatott de neki szín 1-es volt az átlaga
2015. jan. 14. 11:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
2.4-es átlagra nem buktathat meg. Amúgy meg mondjad azt is a szüleidnek, hogy 2.4-re állsz, akkor lehet megértőbbek lesznek.
2015. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Janka néni ***** válasza:
83%

Vagy nem írtál be minden jegyet, vagy valami nem stimmel. 2,4 re nem lehet megbuktatni.

Ha még is buktál félévkor arról a szüleidnek nyíltan és egyszerűen számolj be. Remélem nagyjából követték a tantárgyakból a jegyeidet a félév során, nagy meglepetés nem érheti őket LOL.

Digitális napló?

Ha továbbra sem stimmel az angol félévi jegyed meg a jegyeid átlaga, a 2. félév elején van szülői meg minden tanárnak van saját fogadó órája. A szüleid ill. valamelyikük menjen be és kérdezzen rá. Azért mert fecsegtél órán, még nem buktatnak meg. ha csak nem e miatt nem tudtál valamit és kaptál egy egyest.

2015. jan. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

múlt órán elmondta a jegyeket

és következő órán mondta hogy 1-2-es között vagyok és hogy aki javítani akar az jövő órán írhat

és beteg lettem gondoltam hogy arra az órára majd be megyek

de kiderült hogy tüdőgyulladásom van

és egész nap feküdnöm kellett

és írták az osztálytársaim hogy meg buktatott és azt mondta hogy annyi se volt bennem hogy be mennyek arra az egy órára és meg írjam így nem adja meg a 2-est

digitális naplónk nincs

2015. jan. 14. 11:35
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha az anyukád lennék, én biztos bemennék panaszkodni, hogy 2,4re megbuktatott.

De rád is mérges lennék, a kilencedikes angol nem egy olyan bonyolult tárgy, hogy 2,4nél ne lehessen jobbra megtanulni

2015. jan. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem még nekünk is hazudsz összevissza. Ha mégsem, azért vedd figyelembe hogy egy 15 szavas szódoga kék jeggyel nem ér fel egy karó témazáró dolgozattal. Elküldöd a szüleidet szülői értekezletre, ott bele lehet nézni a naplóba nekik is. Ha tényleg 2,4-re álltál, akkor sem éri meg a félév miatt reklamálni, majd év végén, ha ez szükséges lesz. Tüdőgyulladás...ilyeneket akkor kamuztam amikor ötödikes voltam, utána már nem akartam ilyen indokokkal égetni a pofámat.
2015. jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Janka néni ***** válasza:
76%

Nézd: én sokáig tanítottam középiskolában, hagyjuk ezt a javító dolgozat lakalmával tüdőgyulladás dolgot.

Tudsz facebookozni, telefonálni, stb. Felveszed a tanárral a kapcsolatot, bemész megírni, akkor is ha négykézláb mászol. Ennyi.

Az én lányomnak arcüreg gyulladása volt szünet előtt. Szólt a biológia tanár, hogy januárban műtétje lesz, tehát a félévi eredményt meghatározó dolgozatot decemberben meg kell írniuk. Bevittük a lányomat kocsival arra az órára, megírta és hazavittük. biztos nehéz volt neki, meg fájt is a feje, de elégedett volt, mert megtette amit lehetett. ja az igaz, hogy ő az ötösért írt.

2015. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Janka néni ***** válasza:
lakalmával = alkalmával
2015. jan. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek majd valahogy kijavítom:)
2015. jan. 14. 12:17
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék az anyukád, bemennék, és számon kérném, hogy a 2,4 mióta kétes jegy, és miért kellett volna javítót írnod. Már, ha tényleg ez a helyzet. Viszont hiába megy be, ahhoz, hogy átírják a jegyed, újra össze kéne hívni az osztályozó értekezletet, azt meg biztosan nem fogják megtenni. Szóval csak annyi értelme lenne, hogy lássa a tanár, hogy anyának igenis fontos a gyerek jegye, ahogy a gyereknek is, és szégyellje össze magát, mert betegség miatt nem tudtál bemenni.
2015. jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Még az lehet, hogy elszámoltad, mert vannak tanárok, akik a témazárót két jegynek számítják. Tehát, ha egyed lett, akkor az két egyesnek számít, amikor átlagol. Csak így tudom elképzelni, hogy ebből egyes lett.
2015. jan. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!