Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert nem fogadják el akit...

Miert nem fogadják el akit szeretek?

Figyelt kérdés
már lassan barátommal 1honapja együtt vagyunk!!! szuleim is tudnak rola! általában fel hozzom magamhoz, apa tokre el van barátommal,,de anya egyszerün neki nem szimpi, mikor a barátom illedelmes meg minden maga a tőkéj,, tényleg mindent meg teszünk csak hogy ne legyen bunko a barátommal,,, de el hagyni ezért nem fogom!!
2015. jan. 17. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen a barátod? Hány éves, tanul, dolgozik? És te hány éves vagy? Egy hónap után azért ugye nem gondolod, hogy egyből családtaggá avatják? Valószínűleg csak idő kell anyádnak, hogy bízzon a fiúban.
2015. jan. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de hogy gondoltam h családá avatjuk,,és csak annyit szeretnek ne legyen bunko vele!! en16 vagyok es a tanulmányi átlgom is uti a 4est,, erre sem panaszkodhat,, barátom 19 eves es most érteségizik igy ő meg 5 tanulo!! szall erre sem lehet panasza anyámnak,, de köszii várok vele
2015. jan. 17. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom ő az első komolyabb barátod, és sok szülő fél attól, hogy ez milyen hatással lesz a lányára. Idővel bizonyítjátok, hogy csak motiváljátok egymást a jó dolgokban, nem pedig elveszi a szerelem az eszeteket, teherbe esel, abbahagyod a tanulást, stb. Szerintem tényleg csak idő kell a dologhoz, a barátodnak addig nem kell anyukád lába előtt heverni, csak legyen udvarias és nyitott, te pedig próbálj sokat kommunikálni a szüleiddel, beszélgess velük a jövőbeli terveidről, hogy pontosan lássák, a gondolkodásod elég érett ahhoz, hogy ne csinálj butaságokat. Egy idő után látni fogják, hogy semmi rossz nincs a barátodban.
2015. jan. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2015. jan. 17. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!