Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ha a lányod/fiad...

Szülők ha a lányod/fiad lefekszik a párjával (19-18 évesek), védekeznek de véletlen becsúszik akkor ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok,a kérdés csupán elméleti:)
2015. jan. 19. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Segíteném őket ahogy tudom, de a felelősség az övék.
2015. jan. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Fogalmam sincs. Eloszor nem orulnek de aztan szerintem hamar hozzaszoknek a gondolathoz hogy nagyapa leszek :)


Nyilvan segitenenk oket ahogy tudjuk.

2015. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Örülnék hogy ilyen fiatalon úgy megalapozta az anyagiakat hogy gyereket mer vállalni.
2015. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
18-19 évesen már egyértelnűen támogatnám. Nem gyerekek, az ő felelősségük a baba, de segíteném őket ahogy tudom.
2015. jan. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ, el akarják vetetni, vagy fel akarják nevelni. Az abortuszt támogatnám anyagilag, a gyerek megszülését és felnevelését nem tudom és nem is akarom. Ha így döntenek, az az ő felelősségük, az összes következményével együtt.
2015. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk megtörtént! Először próbáltam szelíden rávezetni a gyereket,hogy nem jó ötlet megtartani a babát a semmire! Nem hallgattak rám! Szerencsére! Hamarosan lett lakásuk,már oda született az unokám akit mindennél jobban imádok!:)
2015. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Őszinte leszek ... Nem örülnék !!! Meg lehet kövezni , de en a terhesség megszakítását tartanám a legjarhatobb útnak ebben a korban . Tanuljanak , dolgozzanak .. alakítsák ki a feltételeket s aztán tervezzék a családalapítást !
2015. jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tesómék jártak így (bár ők még csak nem is védekeztek). Anya először nem örült, utána már nagyon várta az unokát. A "gond" ott kezdődik, hogy mostanra a 3. gyermekük is megszületett ugyanarra a semmire, mint az első is.


Anya erején felül támogatja őket, mert a gyerekét nem fogja cserben hagyni. A sógorom anyja egyáltalán nem tartja tesómékkal a kapcsolatot.

2015. jan. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Segítenék nekik, amiben tudok, feltéve, ha egyébként felelősségteljes szülők lennének.

Ha látnám, hogy akarnak tenni és nem "nekem szülik" gyereket, akkor mindenben támogatnám őket, amiben tudom...


24-N

2015. jan. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#8-as vagyok, pont ez a gond, hogy tesómékban a szikra sincs meg arra, hogy törekedjenek, vagy erőfeszítéseket tegyenek a helyzetük javítására. Ettől függetlenül a gyerekekkel szépen foglalkoznak meg minden, ezzel nincs gond. De hát a pénz... :/
2015. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!