Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Véletlen, hogy apám mindig...

Véletlen, hogy apám mindig akkor nyit be a fürdőszobába, amikor én bent vagyok?

Figyelt kérdés

Undorodom a gondolattól, hogy esetleg igaz az, amitől félek, hogy valóban szándékosan nyit be!

Emeletes házunk van, és és ha ő pl. az emeleten van, én direkt az alsó emeleti klotyóba megyek, de ilyenkor neki is kuszáj azt használnia. Akármilyen jelet adok, hogy van bent valaki: vécé lehúzás, villany felkapcsolva, víz folyatása, mindig figyelmen kívül hagyja.

Azt se lehet mondani, hogy nem hallja, mert múltkor konkrétan ez volt a szituáció: vécét lehúzom, sietősen felöltözök, (mert félek, hogy rámnyit) épp, hogy sikerül az utolsó gombot begombolnom, és már ott is van. Kb. 5 méterre volt a fürdőszobától, képtelenség, hogy nek hallotta, hogy ott vagyok, mégis benyitott!

De nem csak a fürdőszobás eset gyakori, akárhova megyek a lakásban, max. 5 perc telik el, és pár jön is utánam, én meg sietősen elhagyom a helyszínt. Amúgy nincs jó kapcsolatunk, nem vagyunk beszélőviszonyban már évek óta, ezek miatt is, mert félek tőle, agresszív ember.

Ezek miatt szinte csak 1 órára hagyom el a szobámat egy átlagos napon, amíg eszek meg elintézem a higéniás szükségleteimet.


2015. jan. 3. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Hány éves vagy és milyen nemű?


Egyébként szoktál szólni neki, hogy ne nyisson be? Nem lehetne zárni a fürdőszoba ajtókat valahogy? Anyádnak mondtad már, hogy folyamatosan zaklat a mosdóban? Mit csinál, mikor rád nyit?

2015. jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha emeletes házban laktok, csak van pénzetek két riglire.
2015. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
MIért nem zárod be az ajtót?
2015. jan. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Az azért elég gáz, hogy napi egy órára hagyod el a szobádat :D


Talán így próbálja a tudtodra adni!

Egyébként meg véletlenek nincsenek.


Útban vagy neki!

2015. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyik ajtón sincs zár. És lány vagyok.
2015. jan. 3. 14:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Anyád hol van ilyenkor? Miért félsz tőle? Én már megmondtam volna neki a helyedben mit gondolok az egészről...
2015. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

Gondolod, hogy apád arra "gerjed", hogy wc-n vagy??!

Te nagyon beteg vagy!


Egy rigli megoldaná a nem létező problémádat!

2015. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%

"nem vagyunk beszélőviszonyban már évek óta"

"szinte csak 1 órára hagyom el a szobámat egy átlagos napon amíg eszek..."


Nem állsz szóba vele, de azért nagy kegyesen hagyod, hogy eltartson...


"max. 5 perc telik el, és pár jön is utánam"

Lehet, hogy csak arra kiváncsi, hogy élsz-e még?!

2015. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
És apuka annyira kíváncsi, hogy a wc-re is a lánya után megy? Nehogymár ez normális legyen!!!
2015. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom csak véletlen, hogy 10-ből 5 esetben rámnyit, miközben bent vagyok a fürdőszobában, tehát nem kell aggódnom. Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 3. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!