Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit reagálnátok, ha a...

Szülők, mit reagálnátok, ha a lányotok elmondaná, hogy sokat gondol az öngyilkosságra?

Figyelt kérdés

Komolyan vennétek, vagy csak legyintenétek hogy hiszti és majd kinövi, vagy lecsesznétek, hogy miért nem hálás inkább azért amije van?

Mondjuk 18-22 év közötti a gyerek, tehát nem kamasz, de nem is teljesen önálló felnőtt.


2015. jan. 4. 23:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
vagy esetleg a lecseszés és a ráhagyás helyett meghallgatnád a problémáját?
2015. jan. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%

Nemhogy komolyan venném, de igencsak megijednék!

És szerintem keresnék egy pszichológust, akinek elmondanám ezt az egészet, és kikérném az ő véleményét.

2015. jan. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálnék vele beszélni. Amennyiben nem tudja/ akarja elmondani, megbízható, NORMÁLIS, szakemberhez fordulnék.
2015. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetnék vele sokat, többet törődnék vele, még jobban odafigyelnék rá és elvinném egy pszichológushoz is.
2015. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
34%
Felnött ez, csak egy kicsit visszamaradott. No ezt kellene egyensulyba hozni.
2015. jan. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Még,hogy legyintenék, na ez példamutató.Kikérdezném, hogy segithessek neki.
2015. jan. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Lecseszni, vagy legyinteni?? A gyerekedről van szó!
2015. jan. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
100%
Megkérdezném tölle hogy mi oka lenne rá ha tudok rajta változtatni akkor változtatok ha nem elbeszélgetnék vele hosszasan ...
2015. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30%
22 éves a lányom nekem is. Bár ő nagyon is önálló, talpraesett nő, aki pontosan tudja mit akar az életében, így nem is tudnám elképzelni, hogy öngyilkosságra gondoljon. Ahhoz sokkal jobban szereti az életét. De ha elém állna, akkor beszélgetnék vele, segítenék neki, ha kell minden nap elkísérném pszichiáterhez. Nem hagynám cserben, ahogy eddig sem hagytam.
2015. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
Nekem anyum megijedt. Beszéltünk róla. Amiben tudott segített, megoldódott nagyjából a probléma.
2015. jan. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!