Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy győzzem meg anyáékat,...

Hogy győzzem meg anyáékat, hogy holnap ne kelljen suliba mennem? 15/L

Figyelt kérdés
Nemrég kerültem új suliba és az osztálytársaim pulykatojásnak csúfolnak a vörös hajam fehér bőröm és szeplőim miatt.Annyi rossz amikor így piszkálnak és holnap sok órán együtt vagyok azokkal a lányokkal (akikkel csoport bontásba vagyok normálisak) és szeretnék itthon maradni,de hogyan érjem el?

2015. jan. 19. 20:52
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
82%

Mindig is voros hajat szerettem volna *-*

Mondd meg nekik, hogy a te hajad legalabb egyedi, a szeplok pedig cukik. Barna, szoke es fekete haju lanybol millio van, ellenben a voros ritka :)

2015. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
83%

Sehogy...jövőhétre változik a hajszíned? Nem

Minden heten nem hiányozhatsz


Egyébként csak irigyek...mert a tied különlegesebb, egyedibb gunynevet meg nem talaltak


Én is vöröset szeretnék, olyan igazit, de olyanra nem tudják festeni:(

2015. jan. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Ezért ne maradj otthon.. Elég ovis stílus ez a csúfolódás. Én azt javaslom legyél vagány. Fogj egy kis tükröt, kérj anyukádtól vagy bármi, vidd magaddal az iskolába. Ha elkezdenek ezek a lányok csúfolni, vedd elő a tükröt, tartsd eléjük és mosolyogva mond meg nekik, hogy "ti se vagytok jobbak".
2015. jan. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

sajnos nem megoldas ha otthon maradsz. engedd el a fuled mellett. azokat akik 15 eves letukre ezt csinaljak, csak sajnalni tudom... ne figyelj rajuk,majd abba hagyjak. keress baratnoket/baratokat, akik nem csufolodnak 15evesen..

18l

2015. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, vedd fel a kesztyűt és legyél tökös csaj. Aztán majd csak néznek hidd el, ha lepereg rólad:) Ne hagy, hogy megtörjenek, ez a céljuk
2015. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Ezek ilyen nagyszájú bunkó lányok hiába beszélek nekik bármit mindig túl kiabálnak.Nem értem mi a jó mások piszkálásában.Sajnos én nem vagyok valami barátkozós,beszédes lány ezért még nincs barátnőm akivel tudnék beszélgetni.Általában egyedül kuksolok,gondolom ezért is találtak meg :/
2015. jan. 19. 21:05
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Semmi értelme így elmenekülni, ráadásul nyilvánvalóan minden héten van ez a felállású órád.

Egyedül az a megoldás, ha nem foglalkozol velük, és megvárod, amíg megunják/megszeretnek, és abbahagyják.


Egyébként ez akár vicceskedő és kedveskedő megjegyzés is lehet. Persze hangsúlytól függ, de a "pulykatojás" kifejezésben önmagában semmi bántó nincs.

2015. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen kiabálósak, akkor állj eléjük, hallgasd végig mosolyogva, aztán még nagyobb mosollyal nézz végig rajtuk, fordíts hátat és sétálj el. Nekem rengetegszer bevált. Csak magukat égetik be. Volt olyan is, hogy elkezdtek megjegyzéseket tenni rám én meg oda se néztem, nem is reagáltam. Utána égtek. :D
2015. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
84%

Ha jól sejtem nem vicceskedve mondják.


Ebben az esetben nem megoldás az otthon maradás, mert minden napot nem tudsz megúszni.


Ha rettentően zavar és nem változik a helyzet gondolkodj el iskolaváltáson :-( .

2015. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Aprítsd fel őket :)
2015. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!