Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Volt rocker korszakod tizenéve...

Volt rocker korszakod tizenévesen? Megmaradt, vagy kinőtted? Ha a gyereked kezdene rockerként, vagy akár gothként, öltözködni, mit szólnál?

Figyelt kérdés
2015. jan. 19. 22:39
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
82%

Nem nottem ki. Felnottem, nyitottabb lettem mas mufajokra, de az igenyessegbol ahogy akkor sem, most sem engedek. Gyerekkoromban lattam, hogy nem a lobonc, meg a borgatya a lenyeg: kemia tanarom jo negyven felett massziv metallicas volt, jol szitualt info tanarom gimiben pedig hard rock vonalat vitte.

A goth inkabb divatbohocsag volt mar a mi idonkben is, akar csak a gruftik. A divat meg jon- megy, nem izgatna a gyerekem e miatt. Inkabb az erdekelne, milyen tarsasaggal log.

2015. jan. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
55%
Volt, 13-16 éves koromban. Az öltözködést kinőttem. A zenét nem, de már más stílusokat is hallgatok. Nem zavarna, de azért 18 felett már elbeszélgetnék vele, ha még mindig halálmadárként járna.
2015. jan. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
A rockzene szeretete maradt, a "külsőségeket" kinőttem. :)
2015. jan. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
9%

Énis igy vok belsö meg maradt külsőbe már nem látszik.pedig most el durvultam:D F/28

Titkolt ellenálás.Romantikus eröszak.nemzeti hang..(kárpátia nem)

De jo néha régieket is halgatni ossian,p mobil,dinamit


"Meg születem hogy tisztán láss igy lesz meg a fel tàmadás"

/ titkoltellenállas/

2015. jan. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
93%

Volt, de inkább az emo dominált. Külsőségekben mondhatni kinőttem, még mindig imádok feketét hordani, de már inkább nőiesebben, nem tramplin, mint régen.

Zenében és gondolkodásmódban még mindig meghatározó, de már kezdem érettebben látni a dolgokat.

Semmit nem szólnék, legyen aki akar.

21N

2015. jan. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Kb. 15 évesen kezdődött,de ma már nem csak fekete cuccokat hordok, nem tornacsukába járok :D Lázadó voltam és kemény rocker tüskés nyakörvvel. Nagyon szép emlékeim vannak arról a korszakról. Ma már 23 évesen nőiesen öltözködöm, akár magassarkút is felveszem, ha úgy van kedvem. Zeneileg is változtam, jártam discoba egyetem alatt, mindent meghallgatok, viszont mai napig ha van lehetőségem járok koncertekre. Pl. nemrég voltam Ossianon, Road-on és Leanderen is :P Mondhatni úgy is, hogy a szívem csücskében mindig a rock zene fog helyet foglalni. Ha a gyermekem is rocker lenne, nem szólnék semmit, talán még örülnék is, mert ez a műfaj engem megtanított érezni, szenvedni, csalódni, dühöngeni és bulizni. És nem utolsó sorban segített túl lenni a nehéz időszakokon.
2015. jan. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

Volt és még mindig van, bár én leginkább a punkzene felé húztam mindig is. Anno hipóztunk pólókat meg szaggattunk-foltoztunk gatyákat, de már csak farmerban és fekete pulcsikban járkálok. A bakancs/tornacipő és a színes hajam (tarajam sose volt) maradt csak meg. Meg a koncertek, csak ritkábban jut rájuk időm, és már nem is utazok értük olyan messze. Az meg, hogy a leendő gyerekem mit fog csinálni, az ő dolga, amíg vigyáz magára. De azt azért remélem, hogy ő csak otthon fogja átszúrni a fülét. :D

24/N

2015. jan. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
9%
Hát lehet hogy nem lennék tőle jó szülő de én biztos nem engedném gótnak öltözni a gyerekemet.. Nem akarom senkit az önkifejezéstől való jogától megfosztani, de van egy határ.. Én is hordtam zenekaros pólókat, próbálkoztam "frizurákkal"(legalábbis tizenévesen azt hittem), de az arcfestés meg a fekete cuccok undorítóak, ha ilyet akarna csinálni a gyerekem én keményen nemet mondanék. De nem csak a gothot, más stílusnál is ez lenne ha túllépne egy határt(durva punk haj pl.). A gyerekem kinézete és viselkedése engem is minősít, nem félnék nemet mondani ilyen dolgokra.
2015. jan. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 Költőnő? ***** válasza:
59%
a zenei stílus szeretete megmaradt, a lázadást meg a többi hülyeséget meg kinőttem :)
2015. jan. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

Igen :) de jó is volt :) mindig feketébe jártam,tornacipő,acélbetétes bakancs,koncertek,fesztiválok,imádtam.

Most 28 éves vagyok,családom van gyerekem,teljesen normálisan öltözködöm,ma már nem vennék fel bakancsot,nőiesen,csinosan öltözködöm.A rock zenét,metált még mindig nagyon szeretem.Nem szólnék semmit ha a gyerekem rocker lenne.

2015. jan. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!