Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu hajthatatlan, érzelmileg...

Anyu hajthatatlan, érzelmileg gúzsba köt, hogy legyek túl rajta?

Figyelt kérdés
Olyan férfival vagyok együtt, akit ő egyenesen gyűlöl. Egy indoka van rá, hogy szerinte nem jól néz ki, mert alacsony, vékony, kissé kopaszodó. Nekem egyenesen gyengém a vékony pasi, de ő hajthatatlan, hogy nekünk egy az ízlésünk (ez nem igaz), nem izmos, nem férfias, nézzek már rá, hova tettem a szemem. És itt durvul a helyzet: mivel féléve együtt vagyunk, bekeményített, hogyha hozzámegyek, akkor ő minden kapcsolatot megszakít velem, úgyhogy gondolkodjak el, biztos nem éri ez meg nekem, rá anyagilag és semmilyen formában ne számítsak, neki unokái nem lesznek ettől a sz.eméttől, mos.léktól, és egyéb válogatott szitkok, amit a páromra szokott használni. Most ott tartok, hogy szinte átköltöztem a páromhoz, mert otthon nem tudok megmaradni, mindennapos az ordítozás "emiatt a *** miatt, aki tönkretette a családunkat", azzal, hogy van nekem, mert mással nem. Át már nem jár, segíteni mindig segített, amíg jöhetett, rosszat soha nem tett, engem pedig 100 %-osan szeret, mi boldogok lennénk. Anyunak fáj, hogy átköltöztem, mert eddig eléggé otthonülős voltam. Sajnos, mert így anyu hozzászokott. Így viszont a telefon megy, abba ordít, csinál 30 nem fogadott hívást, számon kér, hogy miért nem veszem föl, miért kapcsolom ki, aztán ő nyomja rám, stb. Ott tartunk, hogy csináljak vele, amit akarok, csak ne házasodjunk össze, és utána keressek szebbet, férfiasabbat. Ha meg ő marad, akkor ő öngyilkos lesz, tönkretettem az életét, de majd nem hagyja válasz nélkül az esküvőt, majd meglátom, ha ezt meg merem lépni. Személyes támadásnak veszi a kapcsolatunkat, pedig mindig tisztelettel és szeretettel voltunk felé, akárhogy gyalázott. És most jön a vicc: 30 évesek vagyunk, szinte megbénítva, mert nem tudjuk, hogy mi lesz a következő lépése.
2015. jan. 20. 06:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Anyukád nem normális, sajnos az ilyen emberrel meg kell szakítani a kapcsolatot, ha nem akarod, hogy tönkretegye az életeteket.
2015. jan. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

hogyha hozzámegyek, akkor ő minden kapcsolatot megszakít velem,


Ennel jobb dolog nem is tortenhetne veled, ilyen anyaval en szakitanam meg a kapcsolatot, nem varnam meg, amig o lep.

2015. jan. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha így van, ahogy írtad, és a pasidnak az a legnagyobb hibája, hogy nem egy Adonisz, akkor nyilván anyukád nem normális. Ne hagyd magad, ez nem az ő élete.
2015. jan. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Költőnő? ***** válasza:
100%

csatlakozom az előtwm szólóhoz.

Bár kicsit nehéz elhinnem, h vki ennyi miatt ekkora ribilliót csinál, de itt is szembesülök vele nap mint nap, h tényleg vannak nem normális emberek.

2015. jan. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Most komoly 30 évesen nem tudod mi lenne a jó? Csoda h a párod nem hagyott el h anyukád irányít téged, de majd megunja.
2015. jan. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben önként megszakítanám vele a kapcsolatot.

Az anyád NEM normális, sőt.

Az a baja, hogy neki nem tetszik a te párod. Nevetséges.

Most neki vagy magadnak választassz párt?

Biztos nehéz lesz, de ha nem szakítod meg vele a kapcsolatot, tönkre fog tenni téged.

Magával meg úgysem fog csinálni semmit, csak fenyeget, hogy elérje a célját.

2015. jan. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nem létezik, hogy valaki ezért haragudna a lányára, mert nem elég izmos a párja :D

Anyukád beteg, vigyétek orvoshoz.

2015. jan. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én MINDEN kapcsolatot megszakítanék vele, lecserélném a számomat , elköltöznék.

Az ilyen nem anya! Ahelyett, hogy örülne, sínen van az életed, még öngyilkossággal fenyegetőzik.

Sajnos az az igazság, hogy nem tudtál leválni róla, ha ennyire tud befolyásolni. Itt az idő!

2015. jan. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Anya az anya, azonban amikor eljön az ideje, hogy összeállj életed párjával, akkor neki el kell engednie a gyeplőt. Ha ezt nem teszi meg, akkor neked kell. Egyébként édesanyád jelen pillanatban önmagát jobban szereti, mint mondjuk téged. Ez nem téged terhel, hanem őt. El kell menned! Ne hibáztasd magad! A kopaszodó, vékony fiú, ő a te párod, rá koncentrálj! Jó szerencsét!
2015. jan. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
érzelmileg zsarol...mond meg neki, hogy te szereted a párod, ha neki nem tetszik akkor ez van, ha megszakítja a kapcsolatot akkor ő dobja el a lányát és az unokáit egy férfi miatt nem te! öngyilkosság? majd a sárga házban köt ki és megérdemli, ha ennyire hisztérika...nem normális az anyukád már bocs...
2015. jan. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!