Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meleg vagyok. Apám még nem...

Meleg vagyok. Apám még nem tudja, vagy csak nem akar róla tudomást venni? Tovább lent!

Figyelt kérdés

Távkapcsolatba élek. Fél éve, hogy havonta egyszer kb. egy hetet együtt töltünk. Hol itt, hol ott.

Ő jött hozzám először. Nem volt eddig senkim se. 25 éves vagyok. Egyszer bejelentettem a szüleimnek, hogy vendégünk lesz. Nem egy országban élünk. Nem nagyon kérdezősködtek, csak annyit kérdeztek, hogy hol ismertem meg.Interneten ismertem meg. :)

Első héten anyám, tesóm be lett avatva. Sejtették. Apámnak nem mondtunk még semmit se. Apám előtt színészkedünk. Egyszer egy ágyból néztük a filmet. Be voltunk takarózva. Lehető legközelebb voltunk egymáshoz. Apám meglátta. Ment is anyámnak árulkodni, de semmi megjegyzést nem fűzött hozzá, hogy ezek b'zik stb..... Ez csak egy eset volt a sok közül. Barátom főz, ha itt van. Család együtt eszik. :)

Anyukám meg a barátom jól megvannak. Sokat poénkodnak.

Apámnak egy rossz szava se volt eddig.

Szerintem ha baja lenne, akkor nem is engedné meg, hogy jöjjön.

Még pár hónapot ingázunk, utána összeköltözünk. Addig nem szeretnénk színészkedni. Örülnék, ha már tudná, és a bejelentésem nem lepné meg.

Eddig akinek meséltem, annak rögtön leesett, hogy itt nem csak egy szimpla barátságról van szó.


2015. jan. 20. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudja mi az ábra.
2015. jan. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én pl a haverom mellett aludtam egy francia ágyban, mégsem vagyok meleg és amikor az anyja meglát ő is tudja...meg más is szokott mellette aludni...szóval ennyiből lehet nem szűrte le, csak poénkodott...
2015. jan. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
biztos boldog lesz a faterod ,ha közlöd vele a jó hírt ))
2015. jan. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy tudja, de az tuti, minél tovább próbálod megvezetni (akkor is, ha már tudja, csak a vallomásodra vár), annál rosszabb lesz. Érezhetően nem bízol benne, és ez jogosan fog neki rosszul esni, ha egyébként elfogadná a kapcsolatodat.
2015. jan. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Felnőtt emberek vagytok, üljetek le és beszéljétek meg.
2015. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem ismerem apukádat, de anyukád és a tesód reakciója sokat elmond. :) Szerintem ülj le vele kettesben egy üveg sörrel, és mondd el neki egyszerű szavakkal, hogy apa, szerelmes vagyok. Az van, hogy magába az emberbe, a személyiségébe estem bele, ez ellen nem tudok tenni. Az illető fiú.

És várj.

Mi a legrosszabb? (Te ismered, te mondd meg.)

2015. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nehéz lesz elmondanom neki. Nem is tudom, hogy hogyan fogják hozzá. Nem az a fajta család vagyunk aki leül beszélgetni egymással. A család csak vasárnap van együtt, akkor is csak ebéd közbe, de akkor se nagyon beszélgetünk. Max a kajáról. :)

Előbb utóbb megfogja tudni, de anyám nagyon félt, hogy ki fog borulni, de ha baja lett volna, akkor már kiborult volna. :) :) Megverni tán nem fog, felnőttek vagyunk. Csak magát minősíteni, ha kezet emelne rám, de azt nem engedném neki.

2015. jan. 24. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!