Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióta babát várok, a párom...

Mióta babát várok, a párom alig akar szeretkezni velem, és nem akar hozzám bújni, mindig mondanom kell Neki. Azt mondja túl fáradt, nem akar ártani a babának. Stb. De tudom, hogy szeret. Más is van hasonló helyzetben? Ti mit csináltok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha régóta vártatok a babóra, akkor valahol természetes ez részéről ... egyszer hívd be magaddal a dokihoz, ha pl. mentek Uh-ra és beszéljetek erről közösen. Ha nincs semmi gond a terhességeddel, akkor a doki is mondja, hogy lehet ... lehet, hogy ez hiányzik neki, mert tudat alatt blokkolja a gondolat, hogy esetleg árthat a babátoknak!! Pedig nem ;-)
2009. máj. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkaseríteni, de én 16 hónapja élek aszkéta életmódot. 7 hónapos a kisfiam. Pedig nem hanyagolom el magam, nincs senkije...egyszerűen elképzelni sem tudom, hogy mi van. Sajnos vele nem lehet megbeszélni sem. Bármi, ami kapcsolatos a szex-szel, elhárítja. Ez azóta tart, mióta kiderült, hogy babánk lesz. Igaz, előtte sem volt egy szexmániás, de azért valahogy csak lett -szerncsére- egy gyermekünk... Tanácstalan vagyok, úgyhogy nem tudok segíteni. Leginkább nekem is arra lenne szükségem. Azért nálatok csak nem így lesz...
2009. máj. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Első baba? Az elsőnél az én férjem is ezt csinálta, de aztán rendbejött minden. A többinél már nem volt ilyen gond. Igazából nem nagyon tudta megmagyarázni, de őt zavarta közben, hogy ott van bent a gyerek.

Érdekes, unokatesóméknál is ez volt a probléma.

Nem nagyon tudsz mit tenni, ha zavarja közben a gyerek. Az én férjem is ezeket mondta, mint a Tiéd. Persze rosszul esett, meg kényszerképzeteim voltak. Volt, hogy azt gondoltam, hogy az összes csaj az én férjemet akarja.:)

Azért én sokat beszéltem vele erről. Engem nagyon zavart, de igazából csak a gyerek születése után oldódott meg ez a dolog. Az unokatesómnál dettó.

2009. máj. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!Igen,első baba...Az UH-ra rendszeresen jár velem,és szerencsére nincs semmi baj a terhességemmel,nem vagyok eltiltva...

De még csak 27+4hetes vagyok,és nekem nagyon hiányzik.Néha olyan érzésem van,mintha így már nem kívánna,nem tudnám felizgatni.Pedig nem is híztam sokat...Türelmes és megértő vagyok Vele,de...

A csináld magad elvet pedig nem szeretném...:))

Hát mindenesetre,nem csak a Nők bonyolultak:))

2009. máj. 28. 18:15
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

velem is ugyanez a helyzet, nagyon félt a párom. volt már vetélésem, az első babánál nem volt ilyen óvatos, csak a végefele. ilyenek a hapsik ;)

másodiknak: én elmennék szakemberhez, ez már nem egészséges, lehet, h elfojtása van a párodnak. egy felnőttnek testi szüksége a szex. mindenképp orvosoljátok. megéri.

Boldog babavárást!

10 heteske+19hós fiúcska anyukája

2009. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

szia! ismerős a helyzet :) én teljesen kivoltam tőle...

a párom közölte, hogy bár halomban állnak a budiban a babás újságok és könyvek, egy sem írja 100 %-osra, hogy a szex nem árt a picinek. paff...

aztán a következő ultrahangon kerek perec megkértem a dokit, világosítson fel bennünket (a páromat) terhes szex témából.

utána nem volt gond :) még a szülésem napján is szexeltünk.

2009. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is így kezdődött,mikor kiderült,hogy babánk lesz.Nem tudom,hogy milyen volt a szexuális életetek,de nálunk ez vált be: visszafogott voltam a terhesség előtt,inkább Ő igényelte jobban az összebújásokat.Na most közöltem vele,hogy engem nem érdekel milyen formában,de csináljon velem valamit,mert megőrülök Érte!Ez mintha helyrerakta volna,mert azóta minden rendben:)

Sok sikert!Hátha változik.

2009. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is hasonló cipőben járok, mióta meglátta a pozitív tesztet nem hajlandó velem sexelni. Eleinte nehéz volt, de látom rajta, hogy mennyire várja a babánkat és jön velem orvoshoz, és mennyire aggódik, hogy eleget egyek, igyak.Nekem ez olyan jó érzés, az bántana ha sexelni akarna és a többire meg nem figyelne oda! Csodás hasrapuszikat kapok és lesi mindig a testem, hogy mennyit növekszik a kis pocaklakó. Nem cserélném el ezeket a kedves gesztusokat semmilyen sexre, pedig hidd el nekem is hiányzik már nagyon a sex. Én maszturbálok ilyenkor, ez van :-). Legyél türelmes! Mi 7 évet vártunk erre a babára, így nekem nem nehéz annak lennem még pár hónapig. Könnyű szülést neked :-)

2009. máj. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez van !!És néha unom már!!!
2009. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bea24 ***** válasza:
Hát... nálunk is ez a helyzet, nagyon sokat morfondírozok rajta. Rá is kérdeztem, hogy miért van ez így, azt válaszolta, hogy annak ellenére, hogy tudja nem lesz baja a babónak, ösztönösen tartózkodik a szextől. Megmondom őszintén, már nagyon zavar a dolog. Remélem vissza rendeződik minden a terhesség után. :) (a csináld magad eshetőséget, viszont én utasítom el ösztönösen, nem tudnám csinálni.) Kellemes babavárást! 29 hetes km
2009. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!