Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vége lesz valaha a hazugságoknak?

Vége lesz valaha a hazugságoknak?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak még 2006-2007-ben,mert anyám másba volt szerelmes.Anyámmal élek együtt.A nagyszüleim (Anyám szülei) úgy tudják ,hogy az apám csak kitalálta és az apámat roh@déknak tartják.(Én is hiába tudom ,hogy valójában anyám az,de valamiért én is az apámat tartom roh@déknak.)Anyám szokott találkozgatni a szerelmével.Az utóbbi 1-2 hétben pedig anyám ismerőse,barátok(nem szerelemben).És 2-szer volt nálunk és Anyám barátja és az Anyám lefeküdtek mind a két alkalommal.Persze Anyám barátjáról semmit se tudnak a nagyszüleim meg Anyám szerelméről sem,így folyton fedeznünk kell Anyámat a nagyszüleim előtt.(Anyám sokat vesz bort inni,hogy felejtse el a gondokat.Naponta szerintem 3-4 pohárral iszik.Szóval én nem tudok tovább hazugságban élni,de ha meg mindent bevallok a nagyszüleimnek akkor valószínűleg az egész család mérges lesz rám.(A nagyszüleim azért,mert nem tudtam hamarabb mondani,Anyám azért mert beárultam a Keresztapámék és a Bátyám azért mert felbomlasztottam a családot.)

2015. jan. 24. 09:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
miért?
2015. jan. 30. 17:40
 12/15 anonim ***** válasza:
Mert akkor bírd ki ezt a pár évet, amíg elköltözöl otthonról.
2015. jan. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,jöhetnek még.
2015. febr. 5. 15:01
 14/15 anonim ***** válasza:
sokan orulnenek ha ennyi lenne az osszes problemajuk. Tedd tul magad rajta! Nem rosszbol mondom! Fogsz te meg durvabb dolgokkal is talalkozni.
2015. febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szerintem is nagyszuloknek mondd el! Ok segiteni fognak neked remelju. segitseg kell neked
2015. febr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!