Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha anyukám nem...

Mit tegyek, ha anyukám nem enged el szórakozóhelyre F/17?

Figyelt kérdés

17 éves pesti fiú vagyok (értelmes,sportoló , nem buta.., sőt még rosszba se megyek bele ). De az imént felsoroltak sem elegek , ahhoz hogy anyukám elhiggye , hogy én ha elengedne szórakozni nem tennék butaságokat .Anyukám nagyon félt engem , de ez már túl tesz azon , belép a " bizalom" zónájába . Mondhatom neki , hogy a barátaim is értelmesek , érvelhetek , hogy a korombelieket (ismerősök és ismeretlenek ) is elmehetnek , mert megbízik bennük az anyjuk . Mondhatom , hogy nem iszom alkoholt sem vizet/ üdítőt . Anyukám gondolatai a következők:

-Drogot csempésznek a piámba ( amit nem veszek )

- az ő ismerőseinek a gyereki sem mehetnek el

-ilyen korba senki sem bulizott ( nővérem-barátjai is meg még sok ember , legjobb barátom/barátaimat is engedik)

Röviden ennyi.. s.o.s-be kérnék segítséget , mert unom... és kevesebb mint egy év, hogy 18 legyek...



2015. jan. 24. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
A legtöbb esetben nem lehet ezzel mit tenni. De még mindig rosszabb, amikor egy szülő nem mondja el hogy miért is nem enged el, csak annyi, hogy "mert én azt mondtam és úgy lesz!"
2015. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Azt tanácsolom, hogy ahogy betöltöd a 18-at menekülj el valahova, kollégium, albérlet, bármi, mert anyád tönkreteszi az egész életedet! Ne legyél anyuci pici fiacskája. Sajnállak, hogy neked ilyen "anya" jutott"!
2015. jan. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben van minden anyukámmal , meg nappal kapok teret. Csak valakinek beszélnie kéne vele (egy gondolat) , hogy engedjen el. Pl kontaktlencsém egy éven át nem lehetett , majd kiderült , hogy osztálytársam anyukája szemész és beszélt vele , s csoda történt engedte és azóta van.. csak extra , hogy orvosszerű munkája van és h igy a dolgok meg úgy....
2015. jan. 24. 20:58
 4/7 David82 ***** válasza:
Nem vagyok pesti, de ismerek néhány jó szórakozóhelyet, ahol nem kevernek az üdítődbe semmit, főleg, ha dobozosat veszel. A Morrisons 2 italait magamon is kipróbáltam (miután láttam, hogy mások is isznak) és nem lett semmi bajom tőle. Érdemes azért vigyázni, hogy a megvásárolt italba nehogy valaki beledobjon valami tablettát, de a helyzet azért ennyire nem vészes. Nyugodtan lemehetnél, csak a korod miatt nem biztos, hogy beengednek, bár nem emlékszem, hogy 18+ as hely-e, vagy nem.
2015. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

mindenhova van protekcióm szinte :D ahova mennék :)

nővérem barátja átjött és hármasba beszélgettünk , remélem javít a helyzeten

2015. jan. 24. 22:27
 6/7 anonim ***** válasza:

na persze anyád nem volt KISZ tag? hahaha

hiszi a piszi.

a KISZ pedig csak a buliról szólt!

azért nem enged el anyád mert fél hogy te is elköveted azokat a hibákat amiket ő...

2015. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hagyjátok már ezt a hülyeséget, hogy Gina-t kevernek a piába. Én a hajógyárin 3 évig egyfolytában buliztam, előtte is, most járok mindenhova és nincs ilyen! De ha mégis van valahol, akkor levédheted magad, ha üveges üdítőt, sört veszel, amit előtted nyitnak ki.
2015. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!