Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem van anyámból! Mit tegyek?

Elegem van anyámból! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, anyám mindig is utált, sohasem tudtam neki megfelelni. Azóta kezdett megutálni ennyire, hogy megszülettem. Pénteken újra robbantotta a bombát, ma pedig már ott tartunk, hogy én egy szégyen vagyok, szégyellhetem magam mindenki előtt, és bár a saját kölyke vagyok engem gyűlöl a legjobban. Sajnos jogsin már megbuktam háromszor, ami a legjobban böki a csőrét, s a néninek aki kérdezte, hogy átmentem- e már, a mamám is azt hazudta, hogy igen... Csak nem értem mire fel. Ezt megkérdeztem tőle, s azt mondta, azért, mert nagyon szégyelljük, hogy csak neked nem sikerül. A gimnáziumi átlagom sem tetszett neki (4,3) ő ezt is szégyenli, hogy 11.-be ezt sikerült elérnem. Persze tanulhattam volna többet is, de egyszerűen annyira belém ültette, hogy én egy szar, szemét alak vagyok, és semmit sem fogok elérni ebben a rohadt életben, hogy el is hiszem. Eddig azt is elfogadtam, hogy engem mindenki utál!Erről megbizonyosodtam, hogy nem igaz, de kezd nagyon elegem lenni. Arra gondoltam, hogy mivel nagyon csúnya vagyok (amit persze állandóan szóvá teszi)beállok apácának, úgysem lesz soha pasim (igen, önbecsülésem, önbizalmam sincs.)

Mamám meg akarta nézni az ECDL bizonyítványom, de nem tudtam, hogy hová tettem, ezért mondtam, hogy mama most nem tudom odaadni, mert nem tudom hová tettem. A cirkusz botrányos volt, megint elmondta, hogy gyűlöl... Én már csak azt tudtam a fejéhez vágni, hogy minek fogadott akkor örökbe? Erre fel Ő: Én öngyilkos leszek, mert ezt már nem bírom. Mondtam neki, hogy fejezze be. Erre megkért hogy ugorja a busz vagy a vonat elé! Ha bátor lennék, már megtettem volna. Jöttek a hülyeségükkel, hogy nekem pszichológus kell.

Soha, semmi nem volt nekem megengedve... a gépünkön is jelszó volt, könyörögnöm kellett, hogy odaülhessek. Édesapám megsajnált, ezért kaptam egy laptopot!

Röviden ennyi lenne! Mit tegyek?



2015. jan. 25. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor lehetõséged lesz,hogy elköltözz menj az utadra.Mondd az anyádnak,hogyha téged csunyának titulál,mégis kitõl örökölhetted,csakis a szüleidtõl,de ez sem biztos,hogy te nagyon csunya vagy.Ne félj meg fogod találni a párodat, de hagyd rá az anyádra,mert látszik rajta,hogy élvezi,hogy letaposhat téged a sárgaföldig.A tanulmányi eredményed is szép, kérdezd tõle meg,hogy neki milyen volt a bizije.

Az apud miért nem állitja le?

2015. jan. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kurwa anyját
2016. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!