Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem van az alkoholista...

Elegem van az alkoholista anyámból valaki volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

19 F vagyok, anyám állandóan részeg nincs olyan hét hogy ne lenne ki ütve . Mióta az eszemet tudom azóta így van ez, tönkre tette az egész gyerekkoromat folyton ordibált rám, nem engedett sehova menni, lelkileg teljesen tönkre tett, állandóan káromkodott átkozott mindenkit útána meg sírt nyivorászot .Amikor kicsi voltam majdnem megfolytott úgy össze szorított .Sok lelki sérelmem van. A házunk úgy néz ki mint egy disznó ol,az én szóbám tiszta én takaritok, anyámék szóbáját is ki szóltam takarítani nagyjából de állandóan kihúzgálja a ruháit szétdobálja a kaja maradékot szétgorja ( rohadt alma )ilyenek ,a végén meguntam és bele fáradtam......

Ha ki akadok veszettül ordibálok rá és el akarok költözni örökké ,pár óra múlva viszont ...... fordítva van..


most érettségizek ép szerintetek hova menjek tovább tanulni hogy el tudjam tartani magam..... élelmiszer technikus az jó szerintetek arra tervezek menni....



2014. máj. 7. 18:55
 1/7 A kérdező kommentje:
kérhetném a diplomás vagy tanár válaszokat...... ők profik ebben
2014. máj. 7. 19:18
 2/7 A kérdező kommentje:

tudom valaki azt mondaná örüljek hogy van fedő a fejem felet :D

hát talán mégis jobb mint egy árva ház. De azért durva hogy senki nem szól hozzám a faluban kösszönnek de semmi több.Mint ha nem is léteznék. És erről úgye csak a legjobb haverom tudd aki a legjobb mióta középsuliba járok...... 5éve a többi csak mindig kihasznált és megvert terrorizált

2014. máj. 7. 19:50
 3/7 A kérdező kommentje:
hol vannak ilyenkor az okos tanárok és diplomás k*cs*gök ez már durva steve jobs-t nem tudjátok hol bujkál ?
2014. máj. 7. 20:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Úgy látom anyád piájából neked is jutott valamennyi.

Menj el egy barátodhoz.

2014. máj. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az en amyam is alkoholista es nekem is elegem van belole megtudlak erteni.

13/L

2014. máj. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
baráthoz? nekem olyan nincs, mindenki csak kihasználni tudd meg közeledni velem, nem is tudom miért
2014. máj. 11. 13:08
 7/7 anonim válasza:
Szia megtudtad oldani a helyzeted? Jelenleg én is hasonló cipőben járok. 18F
2017. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!