Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Félek, hogyha elköltözöm,...

Félek, hogyha elköltözöm, csak rosszabb lesz. De mit csináljak? Aki volt ilyen helyzetben, hogy vészelte át?

Figyelt kérdés

Anyukám közölte, hogy választhatok.

Vagy maradok itthon, de akkor megszakítok minden kapcsolatot a barátommal, vagy ha nem, akkor mehetek, ahová akarok.

Februárban leszek 18 éves, szóval mehetnék, de attól tartok, hogy akkor Vele rosszabb lesz a kapcsolatom, esetleg meg is szakad teljesen.


Több hely is van, ahová mehetnék (100%-ig biztosra, nem csak én gondolom így), viszont nem tudom, hogy döntsek.


2015. jan. 27. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért utálja anyukád ennyire a barátodat?
2015. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert idősebb nálam (28 éves), szakítottam miatta a volt barátommal, aki anyukám kedvence volt, viszont én semmit nem éreztem iránta, 3 hetet voltunk együtt, ebből kétszer találkoztunk kettesben, hatalmas kapcsolat volt.
2015. jan. 27. 16:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Neked kell döntened. Valami oka van, hogy anyukád el akar tiltani a barátodtól. Amúgy tisztázni kellene, hogy tényleg komolyan gondolja, vagy csak zsarolni akar vele. Csinálj mérleget: egyik oldalon a barátod és elköltözés, magad ellátása, eltartása, vagy barát nélkül, anyuka oltalmában.

Az sem mindegy, hogy csak ezt a fiú tiltja, vagy más kapcsolatot sem szeretne látni.

2015. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tartanám el magam, mindegy, hogy hová mennék.

Szóval nem kell az anyagiaktól félnem, vagy hogy esetleg később vissza kellene könyörögnöm magam Anyához.


Kérdeztem már többször, hogy miért nem kedveli, de normális választ sosem kaptam.

2015. jan. 27. 16:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenki életébe ez egy patthelyzet. Ahhoz, hogy ezt el tudd dönteni, ahhoz a pasit kellőképpen meg kell tudd ismerni, ha jobb ő vele lenni és tudod hogy mindennél jobban szeret téged, akkor válaszd a pasit és a költözést. Ha a pasi nem tetszik, illetve nem szeret téged annyira amennyire kéne, akkor anyád mellett kell még maradj, de ezalatt az idő alatt is míg semmi pasid nincs, keresned kell az igazit.
2015. jan. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy tartsd titokban a kapcsolatodat. Anyukádnak ennyi évesen lehetne már annyi esze, hogy nem ő fogja neked megmondani, hogy kit szeress, és főleg undorító, hogy zsarol téged. Ha nem dobod a barátodat, akit szeretsz, akkor mehetsz ahová akarsz.Hát ez egy igen intelligens gondolkodás, mit ne mondjak.
2015. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a barátomhoz mennék, és nem csak a barátom miatt. Azért költöznék el, mert az anyám érzelmileg zsarol, és belekényszerítene egy olyan kapcsolatba az exemmel, amit NEM AKAROK, csak azért, mert neki megfelel. Na, ezért költöznék el. Ha tudsz, menj nagyszülőkhöz vagy rokonhoz, ismerőshöz, ne a barátodhoz egyből. Majd megbékél anyukád is a söntéseddel. ha maradsz, akkor benne maradsz a játszmájában.
2015. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 57310 válasza:
Ilyen buta kérdést hogyan lehet itt feltenni?? Ha vele mész, és egy idő után rájössz, hogy ostobaságot csináltál, akkor kit fogsz ezért okolni? Aki itt azt tanácsolta, hogy menj. Vagy a saját lelkiismeretedet nyugtatgatod majd azzal, hogy nem a te döntésed volt, hanem a neten adták.
2015. febr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!