Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom az anyámat. Te mit...

Utálom az anyámat. Te mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Kis korom óta mindig baszogatott. Óvodában mindig ott volt, általánosban folyton megfigyelt. Alsós koromban képes volt megverni azért mert kaptam egy fekete pontot... Minden szarral leterhelt állandóan csak azért hogy dicsekedhessen hogy neki milyen ügyes fia van... Középiskolában sem hagy békén. A barátnőmet is elüldözte mert éljek a tanulásnak. 5.0 évet akart mindig. Undorító egy ember szerintem. Sosem szeretett ugyan mindig azt hangoztatta de én ezt sosem éreztem. Azt hiszi a dolgokat meglehet venni tárgyakkal. Negvesz minden szart amit sosem kertem aztan ha meg nem az van amit ő akar akkor mondja hkgy ő bezzeg mindent megvesz nekem. Utálom már egyszerűen. Legszivesebben elköltöznék de sehova nwm tudnék menni. A rokonaimat is elüldozte mar. Nem tudom mit tegyek.
2014. nov. 26. 22:08
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
19%

Jajj de indulatos írás... nyugodj le, sok mindent túlszíneztél te itt (nagyon átjön).


Amíg az ő kenyerét eszed, addig ő dirigál. Költözz el, önállósodj anyagilag. Akkor majd nyávoghatsz, hogy milyen jó is volt, mikor mindent megkaptál tőle. Tinik...

2014. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
20%
Miért ne tudnál elköltözni otthonról? Ha ennyire utálod, akkor ne kelljen a pénz sem, amit rádkölt. Ez a véleményem.
2014. nov. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
42%
Szar dolog kamasznak lenni. Majd kinovod.
2014. nov. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Semmit nem színeztem ki, ez is csak egy töredék. Én nem akarom az ő kenyerét sem enni, bár nem is az övét eszem. Ez a kis tini dolog amit majd kinövök pedig már több mint 10 eve tart szoval nem az.Ez egy jó hosszu folyamat. És nem tudok elköltözni mert 1 nincs egy forintom se 2 nem olyan környék ahol tul sok helyre lehetne menni.
2014. nov. 26. 22:33
 5/49 anonim ***** válasza:
26%
Akkor most valójában anyukád tart el. Én a helyedben sürgősen meghúznám magam és több tisztelettel beszélnék róla.
2014. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
És nem kellet a pénze sosem. Sosem kertem tőle semmit. Föleg azert mert mindig csak megszolt mindenert.
2014. nov. 26. 22:35
 7/49 A kérdező kommentje:
En meg nem. Tudod miert? Mert nem normalis mindenbe beleszol meg abba is amiben hiba sincs. Keresi a veszekedest. Akarja, szinte ez elteti. Utanna meg rohan mindenkihez hogy en milyen kegyetlen vagyok es vagyok mindig a hibas mindenert. Meg azert is ha szar napja volt.
2014. nov. 26. 22:37
 8/49 anonim ***** válasza:
18%

Ez a te nezopontod. Edesanyad meg nyilvan maskepp latja.


Mindenesetre nekem leegne a pofamrol a bor, ha igy beszelnek az anyamrol.

2014. nov. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk ugyan abban a helyzetben. Nekem pedig nem ég le, számomra nem több egy embernel aki folyton rám támad ahol csak tud.
2014. nov. 26. 22:57
 10/49 anonim ***** válasza:
89%

Minek kell nekiesni a kérdezőnek? Ha fele igaz annak, amit írt, az már rég rossz.


Egy jó szülő nem vár hálát sose a gyerekétől. Azért vállalt gyereket, mert szeretetet és sok egyéb jót akar neki adni, és boldoggá teszi. Nemcsak az teszi boldoggá, hogy a gyerek szereti őt, hanem az is, hogy neki van valakije, akit szerethet. Persze ha jó a kapcsolat, akkor a gyerek viszonozza is később a sok jót. Attól, hogy megszülte, eltartja és vackokat vesz neki, még nem a tulajdona, ez a minimum egy szülőtől, hogy amit ad, azt önzetlenül adja, hálát nem várva. Az meg kötelessége, hogy ruhát és ételt adjunk neki. És ez az "amíg az én kenyerem eszed" felfogás a lehető legrosszabb, azt próbálja érzékeltetni, hogy uralkodhat a gyereken, mert enni ad neki. Szerintem nagyon is jogos a probléma, ti pedig húzzatok gumit.

2014. nov. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!