Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megutaltam a sajat anyamat,...

Megutaltam a sajat anyamat, normalis ez?

Figyelt kérdés

Sose volt vele minden rendben. Mindig fura dolgai voltak neki. 15 eve haltak meg a szulei, azota depis. Es nem tud beletorodni hogy mar nem elnek. 2 eve egyutt vagyunk, apam elhagyott minket mert nem tudta ot elviselni. Onallo donteseket nem tud hozni. Ha el kell mennie vhova ugyet intezni vagy bevasarolni teljesem kiakad hisztizik. Sokszor megeszi az etelt elolem. Van olyan hogy arra erek haza hogy a szobam at van rendezve. Volt mikot az exeimtol kapott eldugott cuccokat kipakolta. Beszelgetni nem lehet vele mert nem akarja megerteni mit mondok. Mindig a multrol beszel. Nem akar dolgozni. A kutyaimat is bantani szokta. Nagyon sok dolog van meg de hosszu leirni. Probaltam neki tobbszor is segiteni. Szakemberhez is vittem. De hozza tobbet nem akart menni. Kikapolodni kirandulni stb... de semmi nem jo neki. Folyton nyavajog hogy nincs penz. Blabla

Nem kepes egy csomagert sem kimenni. Ugy oltozkodik mint egy dilis. Volt mikor kukakban turkalt stb... azt vettem eszre magamon hogy mar nem ugy tekintek ra mint egy szulore hanem mint egy feleslegesen elo emberre. Emiatt rosszul is erzem magam. De nem tudom ot mar szeretni. Sose volt anyatipus. Nem akar valtozni sem.


2014. okt. 29. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
az normális,ha egy idő után belefáradsz,ha hiába próbálkozol segíteni,és nem tudsz.és persze,hogy nem nagyon tudsz,szakember kéne neki,de ha azt sem akarja...
2014. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jézusom, nem normális anyád. De inkább próbálj úgy gondolni rá, mint egy beteg emberre, aki nem szándékosan csinálta ezeket, minthogy utáld. Bár nehéz lehet, mert nyilván haragszol rá és lenézed ezek miatt, de próbáld tudatosítani, hogy beteg, azért ilyen.
2014. okt. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha így is viselkedik semmikép sem szabad megutálnod. Akit szeretett vagy meghalt vagy elfordult tőle. Neked kell segítened és támogatni őt mivel az anyád és bár ezek tény hogy fura és abnormális dolgok mégis rengeteg olyan dolgot megtett érted a nevelésed során amit minden anya megtesz a gyerekéért. Viszonoznod kell azokat a dolgokat amit megtett érted. Főleg ha beteg..akkor tényleg fontos hogy megértsd őt és segíts neki bármilyen nehéz is.
2014. nov. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!