Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa lánya kapcsolat elvált...

Apa lánya kapcsolat elvált szülőknél?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom, akiknek elváltak a szülei. Milyen a kapcsolatotok az édesapátokkal? Találkoztok-e vele egyáltalán? Meglátogatjátok vagy esetleg ott vagytok nála pár napot? Ha igen akkor miket szoktatok csinálni?

2015. jan. 31. 14:12
 1/5 anonim válasza:
szia!sajnos nekem elvaltak a szuleim :( anyummal elek de nem valami fenyes egy boldogsag van de viszont apukammal jol megvagyok, szoktam nala aludni es kiszoktunk menni telepre lovagolni :) estenkent filmet is szoktunk nezni es sutit sutni a baratnojevel :) avagy a felesegevel mert eljegyeztek egymast :D
2015. jan. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és te hány éves vagy amúgy? :) jó neked amúgy, neked akkor értelmesebb apukád van, aki nem csak úgy elvárja, hogy ott legyél :)
2015. jan. 31. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit kilógok a témából, nekem egy 5 éves kislányom van, akit anyaként egyedül nevelek. 2 éves volt, amikor elváltunk az ex férjemmel, de neki mondhatni apa az isten. Jó viszonyban maradtunk, rengeteget találkoznak, utána pedig nagy hévvel mesél a lányom, be nem áll a szája. Imádja az apját, az apja is imádja őt, remélem ez így is marad! :)
2015. jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Igen nálatok akkor egész jól megy ez a dolog. Nálam sajnos nem, csak kíváncsi vagyok másoknál, hogy van ez.
2015. jan. 31. 22:04
 5/5 anonim válasza:
szia az elso kommentelo vagyok es 14/l
2015. febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!