Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan bocsájtsam meg az...

Hogyan bocsájtsam meg az Anyámnak és a testvéremnek amit tett?

Figyelt kérdés
Az anyám és a testvérem belerángatott engem egy hitelbe amit a férjemmel kellett sajnos visszafizetnünk, mert ők nem fizették nem nem tudtak nem akrták.5 ev kemeny szenvedes volt ez nekem és a férjemnek. Kibirtuk! Közel 5 milliò forintot fizettünk vissza helyettük! Most ismet közelit az anyam mintha semmi nem történt volna. Nekem ez nagyon nehéz nem tudom hogyan kezeljem, hogy őszinte e vagy ismét belénk akar rugni? Hogyan tehette meg ezt velünk és hogyan bocsajtsak meg neki?

2015. jan. 23. 07:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
98%
Hogy tudtak belerángatni? Miért nem mondtatok nemet?
2015. jan. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:
A hitelen mar tùlvagyunk csak hogy most ugy kozelit megint mintha semmi nem tortent volna,megcsak bocsanatot sem kert.
2015. jan. 23. 07:31
 3/67 anonim ***** válasza:
90%

Elso kerdesere nem valaszoltal.

En nem tartanam a kapcsolatot veluk, es kesz.

2015. jan. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:
Csak a csaladom megha csunyan atvertek is.
2015. jan. 23. 07:36
 5/67 A kérdező kommentje:

Kerdésem az hogy Anyám szeretne közeledni es en nem tudom őszinte e vagy megint tönkre akar minket tenni?

Ezek után nem sok bizalmam van benne.

2015. jan. 23. 07:39
 6/67 anonim ***** válasza:
100%
Te anyad, ha te nem tudod, akkor honnan tudnank mi?
2015. jan. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 Költőnő? ***** válasza:
100%
hát azért egy bocsánat nem lett volna a világ vége... Én fenntartásokkal fogadnám.
2015. jan. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 A kérdező kommentje:

Sajnos én sem tudok benne megbízni, szerintem ő nem erzi magat hibasnak hisz a csaladon segíteni kell.

Szerencsetlen ferjemet sajnalom akivel fizettük 5 évig.

Es azert havi 80 ezer minket is megviselt.

2015. jan. 23. 07:47
 9/67 anonim ***** válasza:
29%
Nem értelek: ha neked fontos a családod, akkor békülj ki velük. Ettöl még nem fogsz tönkremenni, másik hitelt meg remélhetöleg nem veszel fel nekik, ha van valamennyi eszed. Kényszeríteni nem tudnak.
2015. jan. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
17%
Kedves kérdező, teljesen megértelek, de azért örökre nem kell vicsorítani egymásra. De a kedves anyukának az orra alá kell dörgöni, hogy részéről egy bocsánatkérés felétek mindenképpen kijár.
2015. jan. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!