Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen gonoszak velem a...

Miért ilyen gonoszak velem a szüleim?

Figyelt kérdés

Egy átlagos 14 éves lány vagyok.A barátaimnak azt mondom hogy nekem van a legkirályabb családom.De talán csak azért mert kiskoromban azt mondták mindig nekem hogy ők ketten a legjobb szülők.

2 bátyám van. Amíg itthon laktal gyakran megvédtem a szüleim ellen.

De most hogy elmentek senki se segít nekem.A szüleim mindennap leordítenak valami olyasmiért hogy pl 10 után olvasol vagy főzök és büdös lesz a házban.Nagyon durvákat mondanak ilyenkor pl Büdös szajha vagy igénytelen állat vagy alig várom hogy elköltözz.Apa ilyankor mindig össze vissza dobál hozzám dolgokat.Persze néha tök rendesek. Mindig egymás háta mdögött szidják nekem a másikat.Azt mondják hogy a világ legszerencsésebb gyereke vagyok hogy ilyen helyre születtem.Kiskorombn tényleg szerettem őket de most hogy már nagy vagyol leesett hogy nem.Régebben mindig főztek mostanában nagyob ritkán,de nem vagyok menzás ezért csak maganak tudok főzni de nincs aki megtanítson csak a bátyáim.Anyukám es apukám család tagjaival jó lenne a viszonyom csak nen lehetek gyakran nállul mert "hülyék és idegbetegek".

Segítsetek erről senkinek se merek beszélni.Normális ez a viszony?



2015. jan. 31. 20:44
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ja és semmiről se bírok velük beszélni( nem is kérdeznek es ha beszélbék róluk leszidnának hogy picsogok) pl ki tetszik nekem görcsölök vagy akaron egy kutyát.
2015. jan. 31. 20:48
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!hat nem nem normalis bocsi hogy ezt kerdem de nem isznak nagy titokba?
2015. jan. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%
Ez sajnos semmilyen esetben sem normális. Nem mondom h velük ülj le és beszéld meg vagy szólj nekik, hogy nem esik jól mert valószínüleg nem tetszene nekik, de te ismered, hogy mit reagálnának. Ha nem tudsz erről beszélni velük feltétlen fordulj egy felnőtthöz, akiben bízol és akitől kaphatsz segítséget.
2015. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Elsö vagyok Hat senki se szereti ha elmodjak az igazat az en anyam is fülentett mindig kics voltam en meg nem is igy volt anyu olyan pofont kaptam a fal atta a masikat.
2015. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nem isznam mert itthonról minden alkoholt kitiltottak de akármi lehet simán kinézem belőlük hogy isznak titokban
2015. jan. 31. 20:53
 6/22 anonim ***** válasza:
Ujra elsö jol szol az utannam levő mindenķeppen beszelj valakivel felnöttel mond el minden banatod sérelmed ne tarcsd magadba mert az nem jo csak megörülsz?bátyáidal nem tudod megbeszélni?
2015. jan. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Én is kapom a pofonokat meg a seggberúgásokat.

Az a gond hogy nem ismerek olyan felnőttet akivel eszélhetnék erről.

2015. jan. 31. 20:55
 8/22 A kérdező kommentje:
De bátyáim mindig vigasztalnak hogy 3 év múlva elköltözhetek és nekik is könnyeb és akármi van számíthatok rájuk.
2015. jan. 31. 20:56
 9/22 anonim ***** válasza:
Ujra első !Kitiltottak a piát?hát azert ha valaki inni akkar akkor megtudja oldani.csak azert irom ezt az alkoholt mert azt irtad neha nem mindig ilyen undokok neha jofejek
2015. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Szerintem nem alkohol.Mintha lett volna valami lelki terror és ilyen ...... furcsák lettek
2015. jan. 31. 20:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!