Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim gonoszak, nem...

A szüleim gonoszak, nem figyelnek rám, lassan tönkre megyek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleim teljesen kikészítenek. Apám minden percben szitkozódik és átkozódik,hogy minek születtem meg,meg agyon kéne ütni,meg hogy tahó vagyok,minek eszek otthon,stb.. anyám meg.. hogy retkes r*banc,meg ilyeneket mondd nekem. Van egy függöny(sötét) az ajtaján,amin nem megy be a fény,és a nappaliban van egy kis lámpa,és ha az ég,akkor rám szól hogy kapcsoljam le,nem engednek 11-ig pihenni,pedig vérszegény vagyok,és vashiányos,szóval eleve többet alszok,ezt a doki is megmondta. Már tényleg félve eszek apám előtt,mert rám szól,ma is ettem a dinnyét,és mondja hogy: Nem kéne annyit enni,egész nap csak zabálsz. Tesóm nincs, egész nap unatkozok,mert nagyon meleg van,és ilyenkor nem sok helyre akarok menni,pedig hívnak. Pár hónapja van fogszabályzóm,és mennem kell állíttatni,és nem akar buszra pénzt adni,mert ő nem visz el,és anyám se ad,mert állítólag nincsen nála. -.-" A nagyszüleim nem élnek,kérni sem tudok,és a számat már szétszúrja teljesen. :( Nem akarok itt lakni. És ez nem a tipikus utálok mindenkit időszak.

15L


2011. júl. 17. 23:26
 1/10 anonim válasza:
2%
Fiú vagy Lány vagy ?
2011. júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
60%

Jajj szegény :( nagyon sajnállak!

Tudom hogy mondani könnyebb,de ne utáld meg a világot!Igazán normálisan leírtad a dolgokat,szóval remélem nem vagy emós ;) Találj valamit,aminek örülhetsz,vagy valakit,akiért érdemes élni...beszélgess a barátaiddal,ha vannak,ha nincsenek,szerezzél :) sajnos többet segíteni nem tudok,de ha valami van,akk írjál :)

2011. júl. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj privit,itt ugyanaz a helyzet kb... 15/l barátkoznék veled :)
2011. júl. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, holnap menj el a családsegítőbe, és mondd el, amit itt leírtál.Kérheted, hogy vegyenek védelembe, vagy nevelőszülőknél az elhelyezésedet.
2011. júl. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha tényleg úgy van minden ahogy leírtad, egyértelműen elhanyagolásról, sőt, bántalmazásról van szó (nem csak testileg lehet vkit bántalmazni), úgyh ez gyámhatósági ügy. Azt írod, nem akarsz ott élni, akkor egyértelmű, kapcsolatba kell lépni a helyi gyámügyisekkel, és ők intézkedni fognak.
2011. júl. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel érdemelted ki tőlük ezt a viselkedést? Mindig ilyenek voltak veled? Alkoholisták?
2011. júl. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Őszintén ez sokkolt nincs bárki más rokon a kihez költözhetnél ? Ha nincs akk csak a gyámhivatal segíthet vagy megpróbálod kihúzni addig amíg eltudsz költözni suli időben meg kollégium
2011. júl. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom,mindenbe belekötnek. Ha pár száz forintot kérek,már attól kivannak,pedig másra szórják a pénzt,de nekem nem tudnak adni.

Nem tudok senkihez se költözni,ha tudnék már nem itt lennék.

Nem hiszem hogy isznak,soha nem éreztem még rajtuk.

2011. júl. 17. 23:52
 9/10 anonim ***** válasza:
családsegítő. vagy egyszerűen szökj meg, 3-4 napig ne menj haza, vagy hagyd, hogy a rendőrök találjanak meg. biztos megkérdezik az okát. Valaki barátnőd biztosan van, aki falazna, vagy bújtatna. Kiskorúak vagytok, nincs mitől tartani! szüleidnek gáz lenne, de hálád meg nekik a szemétkedésüket! Sajnálom, hogy ilyen szüleid vannak, az enyémek se jobbak.
2011. júl. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na hát adtak pénzt buszra,mikor reggel kitettem nekik egy kis papírt,hogy adjanak,mert kell,mert én később kelek mint mikor ők mennek. Hát ha lenne barátom,még ő lehetne a megoldás,hogy nem mondom meg hol vagyok,de a barátnőimet így tudják,és tudnák hogy abban a városban vagyok,ahol a sulim van.
2011. júl. 18. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!