Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mivel veszítettem...

Szerintetek mivel veszítettem el a szüleim bizalmát?

Figyelt kérdés
Tudtommal semmi rosszat nem csináltam sőt. Nem iszom és nem cigizem nem pasizom mégsem hisznek el nekem semmit. Eléggé el vagyok keseredve. Szerintetek mi történhetett?

2015. febr. 3. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi. Velem is ilyenek es en se csinaltam semmit.
2015. febr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy miben nem hisznek neked, mert így semmit nem lehet mondani, mert nem adtál meg semmilyen információt.
2015. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Például később engednek haza a suliból mert az oszival ki kell tölteni vlmi papírt. Hiába mondom a magamét addig nem hisz nekem amíg fel nem hívja az oszimat.Azt gondolja elmentem discoba... Meg olyasmi hogy elrakta valahova a pénzét és már nem emlékszik rá és azt gondolja én költöttem el.
2015. febr. 3. 11:29
 4/9 anonim válasza:
Szerintem csak féltenek és biztosra akarnak menni hogy tényleg úgy vam ahogy mondod, ne aggódj, velem is ilyenek. De csak mert féltenek.
2015. febr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...akkor megpróbálom elfogadni :(
2015. febr. 3. 12:57
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos magukból indulnak ki.
2015. febr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4-es, ez nem féltés. Féltés az, ha mondjuk nem engednek el sötétedés után, vagy érted mennek.


Az, amit a szüleid csinálnak, kérdező, szimpla bizalmatlanság, ami nem fog változni. Próbáld meg elfogadni, aztán lépj le, amint tudsz.

2015. febr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es hidd el alig várom hogy betöltsem a 18-at és saját lakásom legyen de addig még bő 3 év van szóval azthiszem nm olyan egyszerű mint szeretném. De ahogy írtad te és még valaki el kell fogadnom :(
2015. febr. 3. 13:55
 9/9 anonim ***** válasza:
talán ülj le velük beszélgetni.....azt ha nem megy,akkor nyomd meg a sulit találj melót....aztán egy albérletet bnőiddel stb.és az lesz a legjobb ha elhúzol a f...ba onnét.
2015. febr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!