Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elköltözés otthonról, családi...

Elköltözés otthonról, családi vita?

Figyelt kérdés

Mióta van egy barátnőm eléég mgromolott a kapcsolatom édesapámmal, akivel élek, a családi cégben dolgoztam, már csak dolgoztam, mert onnan is kikerültem ebből a dologból kifolyólag. A barátnőm nagyon szeretné ha odaköltöznék hozzájuk utána meg ketten külön albérletbe költöznénk. Szóval itthon elismerem elég sokat hazudtam amiatt, mert igenis úgy érzem, hogy korlátozva voltam, vagyok. Mivel a barátnőm most végzős gimnáziumban, ezért a héten hétfőn szerdán és hétvégén találkozhatunk..volna, mert persze a szerelmesek nem bírják egymás nélkül, szóval munka után oda mentem, de tényleg csak rövid időre kb. 10 perc, vagyvolt olyan is hogy munka előtt mentem olyan fél 5 fele, szóval ezek a dolgok kiderültek és azóta áll itthon a bál, szeretnék elköltözni, egyszer már mondtam neki, de akkor még nem volt új munkám és csak mégnagyobb veszekedés lett belőle, most hétvégén 11-re itthon kelet volna lenne, fél órát késtem, puff két hétig nem mehetsz...a barátnőm se nagyon bírja már és könyörög hogy költözzek el. Ti mit tennétek?



19/f



2015. febr. 3. 18:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Látod ezeket én sem értem :) Mindegy majd rendeződik ez valahogy, a családi része jobban érdekel, mint maga a munka :) Jobb lett volna ha kicsit hagy engem szabadon és beállítom magamnak a pórázt úgy, ahogy értelmes
2015. febr. 5. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!