Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy 19 éves már azt csinál,...

Egy 19 éves már azt csinál, amit akar, hiába lakik a szüleivel, max nem kap pénzt rá. Nem?

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 21:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
De. Feltéve, hogy nem a házban csinálja.
2015. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze azt csinál amit akar. De ha olyan dolgot tesz ami a szülőknek nagyon nem tetszik, nem kell csodálkozni ha kirakják. Elvégre felnőtt ember.
2015. febr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem azt csinál, amit akar, hanem tekintettel van a környezetére is.
2015. febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem parasztság. Én 21 évesen még itthon lakom, nyilván nem zajongok este, vagy ha valaki alszik, ha elmegyek valahova szólok hogy hova mentem... Attól mert valaki elmúlt 18 lehet normálisan viselkedni a szülőkkel. :)
2015. febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
De, mivel felnőtt.
2015. febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Jó, néhányan félreértettek.:D

Úgy értem, egy 19 éves eldöntheti, hogy elmegy bulizni, hogy mikor ül le a gép elé, hogy mennyit tanul és hogy mit kezd a jövőjével. Nem?

2015. febr. 4. 21:37
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Persze.
2015. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, eldöntheti, de ha az túlmegy szülei tűrőképességén, akkor mondhatják (mert 19 éves és felnőtt), hogy azt máshol tegye, ne otthon, szabadon távozhat.

És a példa szélsőséges is lehet, nem is engedik vissza..

2015. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, persze, eldöntheti hogy bulizik, vagy gépezik egész nap, azt is hogy mit kezd a jövőjével, de valamilyen szinten van joga a szülőnek is beleszólni ebbe, tekintve hogy ő tartja el.
2015. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Elvileg igen..


Gyakorlatilag, az eltatás nem csak abból all, hogy az ember pénzt kap..

Tehát a "max nem kap pénzt" nem jő megfoglmazás..

Hanem a "max kernek penzt a lakhatásért"


Mert az sem 10fillér..

Tehát elvielg nem korlátozhatnak, de nem is kötelesek megtűrni.. Ha nekik nem tetszik valami..


Persze nem fer az én hazam az én varam dolog, mégis adott..

2015. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!