Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális hogy anyám feljön...

Az normális hogy anyám feljön és elkezd ordibálni velem sajnos kénytelen vagyok vele élni és hogy én mindent tönkreteszek meg ilyeneket ordibált felém amikor csak kiteregettem a ruhát?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok és ilyeneket mondd hogy hülye p*csa meg stb..

hát..kezd elegem lenni..de mivel nincs munkám kénytelen vagyok vele élni..:/


2015. febr. 6. 17:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van és mióta vagy munkanélküli?
2015. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

okj-s 1-2 használhatatlan..irodavezető de ahhoz is béna vagyok még a fénymásolás az megy de a többi már problémás..:/ angolul nagyjából értek..

hát volt néha munkám rövid ..pár hónapja nincs..

de ilyet hogy ler*bancoz ez azért már sok..

mire fel??

2015. febr. 6. 19:10
 13/19 anonim ***** válasza:
Egyàltalàn nincs fèlretett pènzed? A környèken van vmi munka? Èn a helyedben elvàllalnèk bàrmit ès felfrissìtenèm az angoltudàsom. Aztàn iràny külföld.
2015. febr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

környéken?viccelsz?pestre akarok menni ott vannak a barátaim..

meg külföldön

frissítem folyton..pesten kell munka ott akarok élni..egy darabig..

2015. febr. 6. 19:31
 15/19 A kérdező kommentje:

művészeti suliba akartam menni, de semmit se valósítottam meg egy senki lettem..

nincs semmim rájuk vagyok utalva..

2015. febr. 6. 19:40
 16/19 anonim ***** válasza:

1. Keress munkát

2. Tegyél félre pénzt

3. Költözz el

2015. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A baj ott kezdődik hogy fogalmad sincs róla mi a munka és rendszeresen dolgozni.

A másik hogy sokkal nagyobb problémának éled meg h leri*ncoztak, minthogy az életed összeszedd és munkát keress.

Szerezz munkát ne csak tervezgess és takarózz azzal hogy Pestre vagy külföldre mész. Menj! Csináld! Mire vársz??

2015. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

De van róla fogalmam nem álom munkáim voltak elhiheted...


itthon is takarítok és ez a hála hogy leb*sz hát köszönöm szépen elég volt..jó de mindenhol ilyen kamu állások vannak semmi fix..üzletkötői meg telefonálgass meg ilyen végzettség meg tapaszatalat kell stb.

2015. febr. 6. 20:33
 19/19 A kérdező kommentje:
És minden pénzem elköltöttem...:/
2015. febr. 6. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!