Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szóltok hozzá? Kivagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok hozzá? Kivagyok mondtam a páromnak és azt mondta h. bírják egymást de ennyi. Sajnos nekem fura ez. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
A sógornöm (a párom testvérének párja) eddig normálisan viselkedett, de pár napja megváltozott a párommal oda vissza viccelödnek piszkálják egymást feltűnően.mióta a párom náluk alszik kb 3 hete,mivel az autónk tönkre ment, és onnan jár ddolgozni,mert hajnalba megy fél 2 kor és onnan gyalog el tud menni.délbe végez hazajön busszal és estig együtt vagyunk és megy oda aludni,h tudjon menni dolgozni,ez még kb 1 hónapig így lesz míg nem veszünk másik autót.Miért lett ilyen jó viszonyuk? Nagyon elvannak Lehet köztük valami? (régen ők majdnem össze jöttek csak a csaj még élni akart és nem akart komoly kkapcsolatot,és 5 év múlva össze jött a párom tesójával)
2015. febr. 2. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Az utolso mondatoddal meg is valaszoltad a kerdesed.
2015. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Sokat nem ertettem belole!
2015. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Kefélnek. Utasítsd ki a lakásból.
2015. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Félek h a párom és a sógornöje közt van valami, mert a hétvégén voltunk náluk és meg lepődtem hogy mennyire jól elvannak kétértelműen beszologatnak egymásnak.
2015. febr. 2. 19:06
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sógornak nem tünik fel semmi?
2015. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem már először nem tetszett, amikor a csaj bekerült a családba, és a párom elmondta h én előttem ők majdnem összejöttek pénzes család és be akart kerülni a csalcsaládba.Nekem fura nincs ló jó a szamár is.
2015. febr. 2. 19:10
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem mert poénak veszi.Meg szereti nagyon atestvérét, és megbizik benne.
2015. febr. 2. 19:13
 8/14 A kérdező kommentje:
Most már érthető? Bocsi Csak nem volt egyszerű.bonyolult történet.
2015. febr. 2. 19:25
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
Ha a tesója ennyire bízik benne,akkor szerintem nincs okod a féltékenységre.
2015. febr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ram anno hajtott a sogorom, sot meg most is bejovok neki de mivel a sogorom eszembe nem jutna kezdeni vele barmit is:-)))Szoval sztem beszelgess el a fefjeddel ertol, kulturalt stilusban.
2015. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!