Mit mondjak most neki?

Figyelt kérdés
Anyuval nagyon összevesztünk. MIndent rázúdítottam, ami mostanában a szívemet nyomta. Két éve kikültöztünk külföldre és azóta nagyon boldogtalan vagyok. Nagy jól futottam de anya annyit dolgozott, hogy eszébe se jutott sokáig hogy piszkáljon edzés és tanulás miatt. Most egy éve új munkahelye van, de már utálok futni. Jó vagyok de utálom. És mióta kiköltöztünk nincs egy igazi barátom se. Egy éve sulit is váltottam, de itt is kiközösítenek mert mindhol jó vagyok. Még azért is piszkálnak mert pl. kimondm a R betűket. Magyaro.-on menő voltam a suliban de most társasági élet= majdnem 0. Az önbizalmam is teljesen elszállt már. Régebben érdeklődtek a fiúk is de most már szabályosan félek tőlük. És most mindenért anyut hibáztattam. Hogy engesztelhetném ki? kérlek segítsetek!

2015. febr. 7. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Mondd el ezt, amit leírtál ide. De az arcodból vegyél vissza. Nem hiszem, higy azért nem szeretnek, mert te mindenben annyira jó vagy, hanem mert az írsodból Számomra is az jön le, higy nem vagy egy túl szerethető ember. Legyél szerényebb és talán elfogadnak.


37/N

2015. febr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van egy két barátom és a "menő˝ arcok így mondják nekik hogy én mindent jobban tudok pedig velük nem is beszélek. de ez annyira már nem zavar csak hogy anyut megbántottam =(
2015. febr. 7. 13:35
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem is beszelnek veled, mert hat te mindent jobban tudsz. Nem vetted meg eszre?
2015. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Készíts egy vacsorát, legyen rend otthon, és amikor vacsoráztok, bocsánatot tudsz kérni. Meg fog bocsátani anyukád, annak ellenére, hogy nagyon megbántottad. Ha vele sikerül megint jóba lenni, és kicsit változtatsz a stílusodon (előttem írták, hogy végy vissza egy kicsit az arcodból), meglátod rendeződnek körülötted a dolgok, és nem fogsz egyedül maradni. Most kiadtál egy csomó mérget magadból, reméljük, a jó kerül túlsúlyba. Apukádról egy szót sem ejtettél. Van valami oka?
2015. febr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de ez nem igaz. nem tudok mindent jobban csak fura lehet nekik hogy külföldi vok és nem állok bukásra. ez egy sport suli ahova járok és a sulis versenyeken eddig minig én nyertem. nem vagyok beképzelt pont az a baj hogy nincs önbizalmam. bocsi rosszul fogalmaztam meg.
2015. febr. 7. 13:47
 6/9 A kérdező kommentje:
Apukám meghalt.
2015. febr. 7. 13:47
 7/9 anonim ***** válasza:
31%

Azért külföldön tényleg iszonyatosan buták egyaránt a felnőttek, gyerekek, a legalapvetőbb dolgokat sem tudják a világról, a környezetükről.

És hát, nehéz nem kijavítani, felvilágosítani őket, nem könnyű leereszkedni hozzájuk abba a mélységbe, amit képviselnek...

2015. febr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
A magyar szülők, magyar oktatási rendszer egészen kiváló a nyugat-európaihoz, amerikaihoz képest.
2015. febr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, 7-es, ezt csak a NAGY magyarok szeretnék elhinni, de attól még közel sem igaz.

Nézz csak meg pár nemzetközi kompetencia teszt eredményét, és rögtön visszaveszel!

2015. febr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!