Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azt vettem észre, hogy a...

Azt vettem észre, hogy a családokban a gyerekeknek, férjeknek kötelezettségeik vannak, a feleségeknek jogai. Hogyan is van ez?

Figyelt kérdés

2015. febr. 10. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
szerintem rosszul vetted észre..
2015. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Érdekes családod és környezeted lehet... nálunk nem így van...
2015. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
nyisd ki jobban a szemedet
2015. febr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
"Gyerek jogok? Az mi? Ez a fene nagy szabadság mindenkinek az agyára megy."
2015. febr. 10. 20:50
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

A férjnek, gyerekeknek az a "kötelességük" hogy segítsenek a háztartásban, nem csak a nőé a házimunka (már ha dolgozik ő is főállásban). A nőnek joga van szintén a pihenéshez munka/suli után, akár a férjnek és a gyerekeknek. De ez fordítva is igaz. A nőnek is kötelessége a háztartásból kivenni a részét, de a gyerekeknek és férjnek IS joga van pihenni, szórakozni.

Szerintem.

2015. febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom úgy, hogy papucs vagy.
2015. febr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem elég még ma estére a provokatív kérdésekből??????


1.

2015. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Ugy gondolom, hogy az emberek tulterheltek, tehat a szulok is. Az ferjnek munkahelye van, de az edesanyanak is, viszont a haztartasi teendoket is elkell vegezni, ami valoban az egesz csaladnak a feladata ilyen esetben! Itt nem jogokrol van szo, hanem a csaladi osszetartasrol, a csalad bekessegerol stb. aztan egymas tiszteleterol!
2015. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
AZ íratlan szabályokat családon belül mi alkotjuk, az írott meg nem tesz különbséget. Kompromisszum az egész, de nem kell papucsnak lenned azért, mert aki egyszer pacsker lesz az többé nem mászik ki belőle.
2015. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem így vettem észre, sőt. Persze nem a gyakorikérdésekből kell következtetéseket levonni, de a valóságban a legáltalánosabb, hogy anyuka csicskáztatva van, apuka dolgozik aztán pihen, a gyerekek meg azt csinálnak, amit akarnak. A mi családunkban szerencsére nem így van, de nem vagyok vak, látom mi megy az ismerősöknél.
2015. febr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!